Posted by mrtplvc - 18 Haziran 2015 - Su Kaçağı - 8 Comments

Yenimahalle Termal Kamera ve Cihazlar ile Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Ev ve iş yerleriniz de oluşan su kaçaklarına, su borusu patlamasını, komşunuza akan su sızıntısını, evinizin banyo tuvalet mutfak tavanından damlayan su kaçaklarını kırmadan Su kaçak bulma cihazı ve Termal kamera ile Görüntülü tespit ediyoruz

Su kaçak Tespit ve onarımını yapmamız için Ankara’nın her 13282437_10154291387559828_122666764_oyerinden bizi arayarak adresinizi vermeniz yeterli.

Su kaçakları  tahmin edilerek bulunması zor sorunlardır. Tahmin ile yapılmaya çalışılan su kaçakları hem müşteriye daha maliyetli olmakta, hem de günlerce evinizde kırım yapılarak onarım yapılmaktadır.

Su kaçağı suyun duvar yada tavandan dışarı vurduğu noktadan çok daha farklı bölgelerden çıkabilmektedir. Bu sebepten evinizin su kaçağı olan yer haricindeki bölgeler de oluşan kaçağın bulunması için gereksiz yere kırılmasını istemiyor iseniz su arızaların da mutlaka bize danışınız.

Yenimahalle Su Kaçağı Tespit Firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunacağımız konusun da kendimize güveniyoruz.

Su Kaçağı Nedir? Nasıl Bulunur?

Su kaçağı, su tesisatının şebeke basıncı karşısında en zayıf noktasından su kaçağı sorununa sebep olmasıdır. Su kaçakları genele olarak eskiyen demir boruların delinmesi, Plastik borularda ki üretim hatası ve tesisat döşemesi esnasında ki kaynak hatalarından oluşmaktadır. Su kaçakları genel olarak sıva altında yada fayans altında oluşmaktadır. Fayans sıva altında oluşan su kaçakları duvar arasından kendine yol bularak ve alt katların tavan bölgesinden damlama yapar. Su kaçağı eğime göre kaçağın ana kaynağından çok daha farklı bir nokta da ortaya çıka bilmektedir. Bu sebeple su kaçağını nokta olarak tespit edebilmek ve fazla bir alanda kırım yapmamak için termal kamera ve dinleme cihazı ile tespit edilmesi gerekmektedir. Yenimahalle Su Kaçak Tespit Servisi, Su Kaçağı, su sızıntısı, su damlaması gibi arızaları kırmadan Termal Kamera ve Su Kaçak Dinleme cihazı ile nokta olarak bulup, doğru alan da kırım yapmaktadır.

Su kaçak arızaları, sıva ve fayans altında oluşa bileceği gibi, dış tesisat diye adlandırdığımız, musluk bağlantı yerler,  musluk aynalarının arkası, musluk uzatma aparatlar, batarya contaları, klozet iç takım ve klozet taharet çubukları, klozet ve mutfak muslukların da kullanılan fleks hortumlarda da su sızıntısı hatta su patlamaları yaşana bilir. Bu sebeple özellikle uzun süreli evi bırakarak gidecek iseniz mutlaka su ana vanasını kapatarak evinizden ayrılmanız daha iyi olacaktır.

Yenimahalle Su kaçağı tespit ustalarımız kaçak tespiti için kullanmış olduğumuz cihazlar arasında akustik dinleme cihazı mevcuttur. Bu cihaz ile su kaçağının yeri hızlı bir şekilde tespit edilir. Bu cihaz profesyonel ve eğitimli tesisat ekibimiz tarafından kullanılıyor.

Yenimahalle Cihazla Su Kaçak Bulma

Yenimahalle Su Kaçak Tespit

Yenimahalle Su Kaçak Tespit

PAMUKLAR TERMAL KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ YENİMAHALLE

8 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.