Posted by mrtplvc - 7 Ekim 2020 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

YÜKSELTEPE SU TESİSAT USTASI

Su tesisatçılığı alanında siz değerli müşterilerinin kısa bir zamanda teveccühlerini kazanan Murat Tesisat, Keçiören ilçesi Yükseltepe mahallesinde de hizmet sunmaya devam etmektedir.

Su tesisatçısı ustalarımız sizlerin bütün problemlerini çözecek tecrübeye sahiptirler. İster su kaçak tespiti olsun, ister tıkalı gider açma olsun aklınıza gelebilecek tüm su problemlerinde etkili çözümlerle sizlerleyiz. Bizi diğer firmalardan farklı kılan bu alandaki tecrübemiz. İyi bir su tesisatçısı kaliteli cihazlarla iş yapmalıdır. İşte biz de firma olarak personelimizin gerek eğitimleri olsun gerekse de arıza bulma ve onarma işlemlerinde kullanacağı cihazlar olsun hepsinin gereksinimlerini karşılıyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ederek yeni çıkan cihazların teminini yapıyor ustalarımızın daha verimli çalışmasını sağlıyoruz. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olduğundan bu hususları önemsiyoruz. İyi bir su tesisatçısı kaliteli cihazlarla iş yapmalıdır. Su kaçak tespiti yaparken akustik dinleme cihazlarımız ve termal kameralarımız ile noktasal olarak su kaçağının yerini tespit edebiliyoruz. Bu cihazlar sayesinde evinizde çok fazla kırım işlemi yapmadan arızayı gideriyoruz. Yükseltepe’de Termal kamera ile su kaçak tespitini bizler yapıyoruz. Sıradan su tesisatçısı olmadığımızı sizlere gösterebilmek için bizlerden randevu almalısınız. Güler yüzlü personelimiz ile su kaçakları ve diğer su arızalarınız kısa sürede çözüme ulaşacaktır.

Diğer iş alanlarımız içerisinde tıkalı gider açma bulunmaktadır. Bu alanda kullandığımız cihazlar bizlere tıkalı alanı açmada çok kolaylık sağlamaktadır. Sizlere ucuz işçilik sunduğunu iddia eden firmalar ya da ustalar, tıkalı giderinizi öncelikle kimyasal gider açmalar ile yaparak sorununuzu çözmeye çalışacaktır.

Ancak böyle bir çözümü siz kendiniz de Hırdavatçılardan alacağınız gider açıcılar ile yapabilirsiniz. Tıkalı Lavabo açma ve tuvalet gider açmada bizler, son sistem makinalar ile yapmaktayız. Bu konuda daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız Youtube üzerinden Murat Tesisatı takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak yeni çektiğimiz videolardan bilgi sahibi olmanız mümkün.

Evinizde ve yahut işyerinizde meydana gelen her türlü pis su gider tıkanıkları itinalı şekilde etkili çözümlerle açılmaktadır. Rögar tıkanıklıkları için de özel ekibimizden randevu alabilirsiniz.

Su tesisatçılığı bizim öncelikle ve tek işimizdir.Yükseltepe’de sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Cihazla su kaçak tespiti, tıkalı gider açma işlemleri ve daha bir çok alanda faaliyet yürütüyoruz. Tek yapmanız gereken Google dan Murat Tesisata ulaşmak. Unutmayın her zaman sorun çözmede tecrübe ilk sırada yer alır. Su tesisatçılığında da tecrübe kesinlikle Murat Tesisattır.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.