Posted by mrtplvc - 20 Mayıs 2017 - Bölge Su Tesisatı - 4 Comments

ETLİK SU TESİSAT USTASI

Keçiören Etlik Semtinde hizmet sunmakta olan Etlik Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisat arıza ve onarımında, Batarya, Musluk, Klozet Tamir, Klozet Şamandıra ve İç takım değişimi, Klozet Hortum değişimi gibi sorunların çözümü için bizi arayabilirsiniz.

Etlik Su Tesisatçısı, profesyonel hizmet için kendisini yenileyen ve teknolojik cihazlardan faydalanarak müşterisine kolay ve hızlı çözüm sunan ekipmana sahiptir. Su Kaçak tespiti, tıkalı kanal açma, su hortumu patladı, batarya hortumu su kaçırıyor, lavabonun altından su damlatıyor gibi sorunlarınız da size en yakın su tesisatçısı Etlik Su Tesisattır.

Kameralı Su Tesisatçısı Etlik

Su tesisatı ile alakalı her türlü sorununuz da bizi arayıp hem bilgi, hemde yardım alabilirsiniz.  Fayanslardan, su tesisatına, mutfak lavabosundan, klozete, Duşa Kabinden Duş Bataryasına her sorununuz da yanınızdayız.

Hobi amaçlı işlerinizi yaparken sorun mu yaşadınız? Musluk Değiştireceğiniz esnada kırılarak bir ucu içinde mi kaldı, Çeşme mi Kırıldı, nasıl çıkar diye dert etmeyin. Dekor eşyaları duvara motaj yapar iken, yada duvara delik deler iken tesisat borusu mu delindi en hızlı ve 7/24 hizmet Etlik Su Tesisatçısı olarak bizdedir.

Eskimiş Musluk Batarya, Klozet iç takımı, Klozet, Hortum değiştirmek için tesisatçı aramayın. Biz size en yakın tesisatçıyız. Arayın hizmeti ayağınıza getirelim.


  • Etlik Su Tesisatçısı  * Etlik Sucu * Etlik Musluk Tamircisi * Musluk Kırıldı Etlik * Batarya Değişim Etlik * Tıkalı Tuvalet Açma Etlik * Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Etlik * Makineli Kanal Açma Etlik * Termal Kameralı Su Kaçak Bulma Etlik

4 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.