Posted by mrtplvc - 22 Nisan 2015 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı, Tıkanıklık - 13 Comments

Su Tesisatçısı Sincan

 

Sincan bölgesinde hizmet veren  Sincan Su Tesisatçısı, Batarya değişimi, Lavabo Klozet değişimi ve Klozet iç takım montajı, Su Kaçak Tespiti, Kimyasallı Petek Temizleme, Kırmadan kimyasal ile su kaçak onarımı, Tıkalı tuvalet Banyo Lavabo açma kırık musluk değişim işlemlerinizi yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Su Tesisat borularınız eskidi ve her yerinden paslanmış ise, çözümü Sincan Su Tesisatçısında, Banyo, Mutfak, tuvalet gibi alanlarda ki sıcak ve soğuk su tesmiz su tesisat hattını komple değişim yapıyoruz. Malzeme dahil ya da malzeme hariç fiyat verebiliriz. Tesisat yenileme, Su tesisat ve tamir işlemleriniz de mutlaka bize danışın. Size en fikirlerimiz paylaşalım.

Sincan Robot Makine İle Kırmadan Tıkalı Gider Açma Servisi


Sincan Tıkalı Gider Açma Servisi
Ev ve İş Yerleriniz de oluşan Tuvalet Banyo Mutfak Lavabo tıkanıklığı gibi sorunları sizlere zahmet vermeden Robot Gider Açma Makineleri marifeti ile kolayca gidermektedir.

Atık su gider tıkanması, pimaş açma, tıkalı pis su gider açma gibi işlerinizde bize 7/24 ulaşabilirsiniz, çünkü bu iş, bizim işimiz.

Sincan Termal Kamera ve Dinleme Cihazı ile Kırmadan Su Kaçak Bulma

Sincan Kırmadan Cihazla Su Kaçak Tespit Servisi su kaçaklarını kırmadan sıva ve fayans üstünden Termal Kamer ve Özel Su Kaçak Bulma Cihazımız sayesinde kırmadan Nokta tespiti yapıyoruz. Su sızıntı, su damlaması, tavandan damlayan su gibi arızalı sorunlar da Sincan Su Tesisatçısını arayabilirsiniz.

Sincan Su Kaçak Bulma

ankarasukacak

Su Kaçak Tespit Uygulaması

Sincan Kimyasal ile Petek Temizleme Servisi

Sincan Petek Temizleme servisimiz ısınmayan, yada alt tarafı soğuk olan ısınmayan peteklerin ısınmasını sağlayarak sizlere daha iyi ve konforlu bir ısınma hizmeti sunmaktadır. Sincan Kimyasal ile petek temizleme uygulaması ile Sincan bölgesinde Isınmayan Ev Kalmasın kampanyasını başlatmış bulunuyoruz.

Petek Temizleme Resim

Petek Temizleme Uygulaması

Kombi Su Eksiltiyor Basınç Sürekli Düşüyor:

Petek Tesisatlarında oluşan sıva altında çatlak, delik, kaynak atması gibi sebeplerden yada  sıva üstünde kolektör vanadan, petek vanaları, kombi alt bağlantıları gibi yerlerden su kaçağı oluşmaktadır. Bu kaçakların sıva üstü olanları göz ile tespit edilebilen su kaçaklarıdır, ancak sıva altı kaçakları gözle tespiti zor ve tespit sonrası onarım için ise evinizde büyük zararlar meydana gelmektedir. Kimyasal ile Kırmadan Kaçak Onarımı yapıyoruz. Evinizde tadilat tamirat kırım işlerine son sadece 2 saatte makine ve kimyasallar marifeti ile su kaçaklarını onarıyoruz.

 

Klozet Tamir Tesisat Ustası

 

Klozetten su sızıyor diye mağdur olmayın. Sincan klozet tamircisi olan firmamızdan tesisatçı usta çağırın. Klozetteki su sızıntısının nedenini tespit eden ustamız en kısa sürede size yardımcı olacaktır. Bunun gibi klozet dolmuyor, iç takımı değişimi yapılması gerekiyorsa, kaliteli işçilik ve malzeme ile hizmet veriyoruz. Klozet takımı için kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde, klozeti sorunsuzca kullanacaksınız. Klozet arızalarında deneyimli olan, modern yöntemlerle, alet ve cihazlarla tamir yapacak ustalarımızla hizmet veriyoruz.  Klozet takımı tamiri, iç takım değişimi, sifon tamiri, rezervuar değişimi gibi taleplerinizde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Arıza yapan, su akıtan, sorunlu olan, klozet musluğu arızaları içinde işinin ehli ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Beklenmedik bir anda klozet arızası yaşarsanız, hizmeti doğru yerden almalısınız.

Sincan Klozet ve Gömme Rezervuar İç takım Şamandıra Sifon Değişimi

Vitra ,Geberit ,Creavit ,Slim ,Japar ,Vissam Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri