Posted by mrtplvc - 29 Nisan 2015 - Su Kaçağı - 1 Comment

Kombi Su Eksiltiyor Ne Yapmalıyım?

 

Kombi su mu eksiltiyor. Bilinmedik birçok sebepten kombi su eksiltebilir. Bizim uzmanlık alanımıza girmekte olan kombi su eksiltmesi Kombi petek tesisatında su kaçağının olmasıdır. Bu kaçaklar genelde petek vanaları, filtre contası, kombi alt bağlantıları gibi sıva üstü kaçaklar olmakla beraber, sıva altında bulunan pprc borular, dirsek ve bağlantı maşonları gibi bir çok noktadan su kaçağı olabilir. Sıva üstü su kaçağını bulmak ve müdahale etmek çok kolay, zahmetsiz ve masrafsızdır, ancak sıva altı (duvar içi) tesisat su kaçağını bulmak ve onarmak bir o kadar zor ve masraflıdır. Son zamanlarda gelişen kimyasal ürünler ve kimyagerler bu gibi sıkıntıların ArGe çalışmalarını yapmış ve Su kaçak Kimyasalını üreterek  biz tesisatçıların kullanımına sunmuşlardır. Evet artık kombinizin su kaçaklarını kırmadan Su Kaçak Kimyasalı vasıtası ile çözümlüyoruz. Su Kaçak Kimyasalı Banyonuz da bulunan peteğin tesisat hattından makine bağlanarak petek temizliği  yapıldıktan sonra yine aynı yöntem ile   Kombi tesisatına Su Kaçak Kimyasalı eklenerek ve Kombi tesisatında bulunan su kaçağı giderilmektedir.

Uyarı: Bu durum araba radyatörün de  oluşan su kaçaklarını gideren kimyasal ile mantık olarak aynıdır, ancak araç radyatörleri için kullanılan kimyasal kesinlikle kombi tesisatında kullanılmamalıdır.

Ankara Petek Temizleme / Murat Sıhhi Tesisat

Ankara Kombi Su Kaçak Servisi

Ankara Kombi Su Kaçak Servisi

Kombi Kırmadan Kimyasallı Su Kaçak Giderme Servisi Ankara

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.