Posted by mrtplvc - 24 Nisan 2015 - Petek temizliği - 7 Comments

Petekler Nasıl Temizlenir ?

 

Kombi Petek  Temizliği Nasıl Yapılır? 

 

Değerli Müşterilerimiz, petek temizliği uygulamasını diğer konularımızda sizler ile paylaştık. Ancak bir çok kullanıcı kombi ve peteklerin temizlik uygulamasını kendisi yapmak istemektedir. Bu işlemin bir kaç yöntemi kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Bunlardan birisi tahliye borusundan su tahliye etmek ve bunu temiz su gelinceye kadar tekrarlamaktır. Bu işlem kullanıcının kendi imkanı ile yapa bileceği en olumlu işlemdir. Ancak bu şekilde yapılan işlem kesinlikle peteklerin temizlenerek kirden pastan arınmasını sağlamaz ki yapılan su tahliyelerinde petekler de ki suyun büyük çoğunluğu ne kadar uğraşsanız da dışarı atılamaz.

Su tahliye işlemi bizim yüksek devirli Petek Temizleme makineleri ile vede Petek Temizleme kimyasal desteği sayesinde peteğin içinde suyu sirkülasyon ettirme yöntemimiz ile kesinlikle eş tutulamaz. Petek temizliği kesinlikle uzman bir personel vasıtası ile Petek temizleme makine ve kimyasalı ile yapılmalıdır.

Bu anlamda Kombi kullanıcıları tarafından uygulandığını gördüğümüz bir yanlışı da düzeltmeden geçemeyeceğim. Petek temizliği Porçöz ile asla yapılmaz. Kombi ve peteklerinizi asla Porçöz  ya da benzeri kireç çözücüler ile temizlemeyi düşünmeyiniz.

Ankara Petek Temizliği

petek temizleme makinesi ankara

Petek Temizliği Ankara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kombi Petek Temizliği Video Anlatım

 

Kombi Petek Nasıl Temizlenir Video

 

 

7 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.