Posted by mrtplvc - 7 Mayıs 2015 - Petek temizliği - 8 Comments

Çayyolu Makine ile Kimyasallı Petek Temizliği

 

 

Çayyolu Kimyasallı Petek Temizleme Servisi özel petek temizleme kimyasalı ve Petek Temizleme Makinesi ile sadece banyodan uygulama yaparak evinizin hiçbir yerinde dağınıklığa yol açmadan Doğal Gaz petek temizliği işlemini yapmaktadır.

Petek temizleme işlemi sonrasında Petekler de yarı ısınma sorunu ve ısınmayan petek sorunu ortadan tamamen kalkacak, peteklerden tam ısınma performansı elde edilecektir.

Petek temizleme uygulaması sonrasında %30 tasarruf edilmektedir. Temizlenen petekler bir ay gibi kısa bir sürede maliyetini doğal gaz faturasından amorti emektedir.

Petek temizliği, kombi devir daim pompası, ısıtma eşanjörü, diyafram contası gibi benzer malzemeler üzerinde oluşan kireçlenmeleri de çözerek olası arızalardan da kombinizi korumaktadır.

 

 

 

 

 

Radyatör Peteklerin Altı Isınmıyor

 

İyi ısınmayan petekler yüksek fatura artışına ve suda ki yoğunlaşma kirlenme ve petek tesisatında ki tıkanma sebebi ile kombinin devir daim pompasının zorlanmasına ve zamanla arıza vermesine yol açar. Her 2 yılda bir periyodik olarak peteklerin temizlenmesi, Kombi ve Radyatör üreticileri tarafından önerilmektedir.

Petek temizliği gereklimi? Faydaları Nelerdir?

Biz Ankara petek temizliği servisi olarak uygun yöntemlerle petekleri yerinden sökmeden Banyo da radyatörün gidiş ve dönüş hattına bağladığımız makine  sayesinde bu işlemi evinizin diğer odalarında herhangi bir sökme takma işlemi yapmadan Tek Noktadan temiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Petekler Ne Kadar Zaman da Temizlenir ?

 

Petek temizliği neden yapılmalı? Petek Temizliği Nasıl yapılır? Petek Temizliğinin faydaları nelerdir? Petek temizliğinde hangi kimyasal kullanılır? gibi soruları bu yazımızda sizlere açıklamaya çalışacağız. Öncelikle amacımız müşterilerimizi bilinçlendirerek daha şeffaf ve güvene dayalı bir iletişim sağlamaktır.

Petek Temizliği Neden Yapılır ?

 

Kombi petekleri zaman içinde içerisinde oluşan pas, kireç ve balçıklanmış su sebebi ile tıkanır ve ısı kaybına uğrar. Genelde görülen belirtiler peteklerin alt kısmının ısınmaması yada kombiye uzak olan peteklerde hiç ısınma olmaması. Bu durumlarda Kombinin petek temizleme bakımı ve filtre bakımı gelmiş demektir. Aslında Kombi petek bakımı bu belirtilerin oluşması beklenmeden her 2-3 yılda bir yapılması gereklidir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Petek temizliği nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgiler sitemizde ki diğer yazılarımızda da bahsedilmiştir. Petek temizliği, Petek Temizleme Makinesi banyo da bulunan petek yerinden çıkarılarak bu peteğin gidiş dönüş hattına bağlanır. Makinenin yüksek devirli devir daim marifeti ve Petek temizleme Kimyasalının çözücü etkisi ile yaklaşık bir buçuk saatlik bir zamanda petekleriniz tek noktadan temizlenir.

 

Petek temizliği gereklimi? Faydaları Nelerdir? >>>

Ümitköy Su Tesisat

Çayyolu Petek Temizleme

 

 

 

8 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.