Posted by mrtplvc - 22 Nisan 2015 - Bölge Su Tesisatı - 8 Comments

Ümitköy Su Tasisatçı

 

Ümitköy su tesisat servis hizmetimiz bir telefon ile evinizde, iş yerinizde sizlere çözüm üretmek için hazır bulunmaktadır. Yeterli ekipman ve teknik destek ile kaliteli hizmet vermenin gururunu duymaktayız. Ümitköy su tesisatçısı Klozet montaj ve değişimi, Batarya montajı ve tamiri, Klozet iç takım montajı gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Eski Su Tesisatlarını Yenileme

 

Eski tesisat ve pis su boruları zamanla su kaçaklarına, pas sebebi ile sağlıksız su tüketimine ve pis su borularında ki daralma sebebi ile sık sık tıkanmalara sebep olmaktadır. Tesisatınız sık sık tıkanmaya ve paslı su akmaya başlamış ise Su tesisatı yenileme işlemi için Ümitköy Su Tesisatçısını arayın.

Ankara Su Tesisatçısı / Murat Su Tesisat

Ümitköy Kimyasallı Kombi  Petek Temizliği

 

Ümiköy Petek temizliği Servisi altı ısınmayan  yada zamanla hiç ısınmayan petekleri Kimyasal ve makine vasıtası ile ilk haline döndürmektedir. Zamanla paslanan ve kireçlenen petek, vana, Kombi ısıtma eşanjörü, Kombi devir daim pompası gibi unsurlar ısınmayı olumsuz etkileyecektir.

Ümitköy petek temizleme servisi olarak Kombi peteklerini, Kombi eşanjörünü, Kombi devir daim pompasını, kolektör bağlantı aparatını  Petek temizleme kimyasalı ve petek temizleme makinesi ile temizleyerek aynı doğal gaz tüketimi ile ısınma da %30 dan başlayan tasarruf sağlıyoruz.

Makinemizi sadece banyodan  bağlantı yaparak bütün odalarınızda ki petekleri ve kombi eşanjörü ve devir daim pompasını yüksek devirli ve tazyikli makinemizle buradan temizliyoruz. Makinemiz açık devre sistem olarak çalışmaktadır bu sebepten kombi ve petekler kesinlikle 1,5 barın üzerinde bir basınca maruz kalmamaktadır.

 

Ümitköy Makine İle Kırmadan Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Açma Makinesi
Ümitköy Tıkalı Gider Açma servisimiz gerekli ekipman ve makineler ile tıkalı tuvalet, tıkalı banyo, tıkalı lavabo giderlerini hızlı ve temiz bir şekilde açarak çözüme kavuşturmaktadır.

Tıkanmış yada giderlerde birikme sonucu pis kokulara sebep olan pislikleri robot makineler ile kırmadan dökmeden temizleyip sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz.

Tıkalı Açma Makinesi

 

Ümitköy Kırmadan Cihazla Su Kaçak Bulma

Ev ve iş yerlerinde oluşan su kaçak, su sızması, damlama gibi sorunları Termal Kamera ve Cihazlar ile Kırmadan bulup onarımını yapıyoruz. 

Size sadece bir telefon kadar yakınız. Bizi arayın tam donanımlı servis aracımız ile adresinize gelip sorununuzu profesyonel ekipmanlar ile çözelim.

Klozet Tamiri Yapan Tesisatçı

 

Klozet arızasını tamir edecek bir ustaya ihtiyacınız olursa Ümitköy klozet tamircisi olan servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Mobil ekiplerimizle sizleri bekletmeden yardımcı oluruz. Klozet dolmuyor ise ustalarımız nedenini bularak sorunu gidersin. Su damlatan klozet musluğu tamiri, bozuk rezervuar tamiri ustalarımız tarafından yapılsın. Tüm klozet modellerinin arızalarını tamir eder, klozeti sorunsuzca kullanmanızı sağlarız. Müşteri memnuniyetine önem veren servisimiz yeni yöntemlerle, kaliteli tesisat malzemeleriyle hizmet verir. Klozet musluğu arızaları, klozet takımı sorunlarını itinalı bir şekilde gideririz. Gömme klozet, gömme rezervuar tamiri içinde servisimizden hizmet alabilirsiniz. Ümitköy su tesisatçısı olarak klozet tamirinde deneyimli ustalarımızla müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Klozet iç takım değişimi ihtiyacı olursa TSE kalite belgeli malzeme kullanırız.

Ümitköy Klozet ve Gömme Rezervuar İç Takım Tamiri

 

  • Vitra Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Geberit Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Creavit Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Kale Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Slim Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Japar Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Vissam Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri