Posted by mrtplvc - 22 Nisan 2015 - Tıkanıklık - 1 Comment

SİNCAN MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI KANAL AÇMA

 

Öncelikle can sıkıcı bir işlem olan Kanal Gider Tıkanmaları diye adlandırdığımız Tuvalet Banyo Mutfak gibi kullanım alanlarının atık su giderlerinin tıkanması  durumunda sizi daha fazla strese sokmadan Robot Makineler ile kırmadan dökmeden tıkanıklığı gidermemiz için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.  Sincan da tüm mahallelere Kanal Tıkanıklık Açma işlemini yapmaktayız.

Artık Tuvalet tıkandı, Mutfak Lavabosu tıkandı, Banyo süzgeç tıkandı, pis su borusu tıkandı diye kendinizi üzmeyin. Sincan Tıkalı Gider Açma Servisimizi arayın ve tıkalı giderleri KIRMADAN Robot Makine ile açalım.

 

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

 

Bir tuvalet ve klozetin tıkanmasının bir çok sebebi olabilir. Bunlar dan en önemli sebepler ise, çamaşır, temizlik bezi, çocuk bezi gibi yabancı cisimlerin tuvalet borularında sıkışarak tıkanıklığa sebep olmasıdır. Tuvalet boruları, ortak kanal giderlerinden tıkanmış ise üst kat dairelerin kullandığı tuvalet pis suyu, sizin dairenizde ki tuvaletten geri tepme yaparak taşacaktır. Bu durum eğer siz evde yok iken yada gece uyur iken olursa maalesef hoş olmayan sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple aslında tıkanma tam meydana gelmeden önce eğer belirtileri oluşmuş ise tıkanmayı beklemeden tuvalet borularını ve gider hattını temizletmek daha sağlıklı olacaktır. Sincan Tıkalı Kanal Tuvalet, Banyo ve Mutfak Lavabosu Açma servisimiz Robot Makine ile Kırmadan pis su borularını temizlemektedir.

 

 Tıkalı tuvalet banyı lavabo açma Ankara

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.