Posted by mrtplvc - 26 Mart 2020 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı, Tıkanıklık - No Comments

AKYURT CİHAZLI SU TESİSAT ARIZA TESPİT

 

Evinizde meydana gelebilecek su tesisat arıza tamiri ancak iyi bir su tesisatçısının etkili müdahalesi ile aşılabilir. Yapmanız gereken panik yapmadan arızanın giderilmesi için sağlam bir ekip bulmanız.  Akyurt’ta iseniz işiniz çok kolay.  Murat Tesisat sizlere burada en kaliteli hizmeti sunuyor. Su kaçak tespiti, tıkalı gider açma, lavabo tıkanıklığının giderilmesi ve aklınıza gelebilecek her türlü su tesisat arıza tamir tadilat işleri itinayla yapılmaktadır. İşinde uzman su tesisatçısı ustalarımız son sistem cihazlarla arızayı tespit ediyor, noktasal olarak su kaçağını onarıyor. Termal Kamera ve akustik dinleme cihazları ile meydana gelen su kaçağını vakit geçirmeden tespit ediyor.

CİHAZLA KIRMADAN SU KAÇAK TESPİTİ

Banyoda mutfakta ve lavabolarda oluşabilecek her türlü tıkanmalar firmamızın deneyimli personelince kısa sürede açılmaktadır. Bu işlemi yaparken teknolojinin bizlere sunduğu imkanlardan yararlanıyoruz. Bu hususta yaptığımız işleri daha net görebilmek için bizleri youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Kanalizasyon tıkanmaları el yordamı ile açılması mümkün değildir. Evinizde kullanacağınız tıkalı gider açıcıları sorununuzu çözmede etkili olmayacaktır. Uzman firmalardan yardım almanız gerektiğinde yapmanız gereken Murat Tesisata ulaşmak olacaktır.

MAKİNELİ TIKALI GİDER AÇMA

Su tamir ustası Akyurt’ta bulmak artık çok kolay. Firmamız sıhhi tesisat konusunda Ankara genelinde ve ilçelerinde yaklaşık 10 yıldır hizmet vermektedir.  Noktasal olarak tespitini yaptığımız su kaçakları itina ile tamir edilmektedir. Su kaçakları binada istenmeyen bir sorun olduğundan insanların hassasiyetleri en üst konumdadır. Bu hususta komşunuz ile herhangi bir sorun yaşamamanız için bizler elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çok katlı binalarda bina yaşının ilerlemesi ile su arızaları sıklıkla meydana gelebilmektedir. Oluşan arızanın tespiti, arıza giderilmesi ve tadilat işleri gün içerisinde yapılmaktadır. Akyurt ilçemizde bu işlerde deneyimli su tesisat ustası bulmak sizlere zor gelmesin. Son sistem cihazlarımızla her türlü temiz su arızaları, pis su tıkanıklıkları ve pis su akıntılarının onarılması firmamızca hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Binanızda oluşan kanalizasyon tıkanmaları konusunda da sizlere en uygun fiyat garantisi ile hizmet veriyoruz. Ortak alanlarda oluşan su kaçaklarının tespiti, su sayaçlarının bulunduğu bölümde meydana gelecek her türlü arızaların giderilmesi konuları

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.