Posted by mrtplvc - 25 Nisan 2024 - Genel - No Comments

Ankara’nın Su Tesisatçısı

Ankara genelinde 12 yıldır hizmet veren bir su tesisat firmasının haberini yapmak için bu makaleyi yazıyoruz. Su tesisat arıza ve yer tespitlerinde profesyonel hizmetler veren bu tesisat firması elbette Murat Tesisattan başkası değil. Murat Tesisat, su kaçak tespiti, tıkalı gider açma ve kanal görüntüleme gibi bir çok alanda çeşitli elektronik cihazlar kullanarak hizmet vermektedir. Kırmadan noktasal arıza tespit işlerinizi termal kamera ve dinleme cihazı ile yapmaktadır.

Su Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı

Fayans ve duvarların iç kısımlarından geçen su boruları zamanla basınç sebebi ile patlamakta ve su sızıntısına sebep olmaktadır. Bu gibi görünmeyen su arızalarını su kaçak tespit cihazı ile kolayca bulunmaktadır. Murat Tesisat envanterinde bulunan son sistem su kaçak tespit cihazları ile su arızalarını noktasal tespit etmektedir.

Yangın Hidrant Hattı Su Kaçak Tespiti

İş yerlerinde dış alanlarda özellikle toprak altından giden hidrant boru hatlarında su kaçakları oluşmaktadır. Bu su akıntısı toprak altında kayıp olmaktadır. Bu sebeple yüzeyden kaçağın yerini cihaz olmadan bulmak mümkün değildir. Hidrant Hattı Su Kaçak Tespiti Cihazı ile yine Murat Tesisat profesyonel bir işe imza atmaktadır. Yer altı sismik dinleme cihazımız ile en hassas sesleri duyarak hidrant boruları üzerinde ki su kaçak arızalarını noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Tıkalı Gider Açma

İş ve evlerde pis su gider hatlarında zaman zaman çeşitli sebeplerden dolayı tıkanıklık meydana gelmektedir. Bu gibi lavabo ve tuvalet gideri açma hizmetini yine Murat Tesisattan ala bilirisiniz. Tıkanıklık Açma işlemini de yine elektrikli robot cihazlar ile kırmadan yapa bilmektedir. En zorlu pis su tıkanıklık sorunlarını 25 mt ye kadar ileri gidebilen yivli ve titreşimli yalar ile halledebilmektedirler. Ev yada iş yerleri hiç fark etmez Kanal Görüntüleme kameraları ve gider açma makineleri ile en üst düzey hizmeti yine Murat Tesisattan ala bilirsiniz.

Murat Tesisat Ankara

0 539 666 42 48

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.