Posted by mrtplvc - 22 Mayıs 2019 - Tıkanıklık - No Comments

KIRMADAN MAKİNELİ TIKANIKLIK AÇMA MAMAK

 

Deneyimli ve güler yüzlü personeli ile Ankara Mamak tıkanıklık gider açma hizmeti veren Murat Tesisat, bu alanda en çok tercih edilen firma olma özelliğini taşımaktadır. Binanızda ya da iş yerinizde lavabo tıkanması, WC taşması gibi problemlerinizde bizler sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Tuvalet giderine atılan her türlü katı madde giderin tıkanmasına sebep olur. Gider dirseklerine biriken bu katı maddeler zamanla sertleşerek akıntının zayıflamasına yol açar. Haliyle giderde pis kokular oluşmaya başlar.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma 

Murat Tesisat Mamak ilçesinde her noktaya hızlı bir şekilde giderek Kırmadan Tıkanıklık Açma problemini anında çözüyor. Piyasada bu işi amatörce yapan bir çok ustaya denk gelebilirsiniz. Hatta sorunu çözdü tıkalı gideri açtı sanırsınız. Ancak bu iş öyle kolay değildir. Anlık açılan gider tesisatı iyi temizlenmezse kısa bir zaman sonra yeniden tıkanıklık oluşturur. Sizlere yeniden masraf çıkarır. Bu işi uzman ellere yaptırmadığınız sürece bu sorundan kurtulamazsınız. Ankara’nın Mamak ilçesinde  işini profesyonelce yapan Murat Tesisat, yaptığı işlere garanti vermektedir. Ancak düzgün kullanılmayan pis su gider tesisatı unutulmamalıdır ki her zaman tıkanmaya müsaittir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Yeni yerleşim yerlerinin gün geçtikçe arttığı Mamak ilçesinde yapımı tamamlanan yeni site ve apartmanlarda sıkça karşılaştığımız harç atıklarının gider borularında oluşturduğu tıkanıklığın açılması bizler için çok zor değildir ancak bazı durumlarda açılmama ihtimalide bulunmaktadır. Harç atıkları gider borularında tıkanmaya sebep verdiğinden daireye ilk yerleşen müşterilerimizin en sık karşılaştığı bir tıkanıklık durumudur. Alman marka Rothenberger tıkalı gider açma cihazlarımızla yaptığımız bu işler müşterilerimize ayrı bir güven vermektedir. Bu tür inşaat artıklarının oluşturduğu tıkanıklıkları amatör ustaların el marifetiyle açtıramazsınız.

Klozet Tıkanıklığı Açma

Ankara’da bu sektörde yaklaşık 10 yıldır hizmet veren firmamız tıkanıklık gider açma konusunda tecrübe sahibidir. Lokanta ve cafe tarzı işyerlerinde sürekli bulaşık yıkanması ve yemek artığı oluşmasından dolayıdır ki bu yerlerde gider boruları sürekli tıkanır, oluşan bu kötü durum karşısında Ankara Su Tesisatçısı olarak bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. İş alanımız sadece bunlarla da sınırlı değil. Her türlü sıhhi tesisat işlerini itinayla yapıyoruz. Ankara Mamak ilçesinde tıkalı gider açma bizim işimiz.

Tıkalı Gider Kanal Açma Kurtuluş

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.