Posted by mrtplvc - 18 Kasım 2019 - kırıkkale, Su Kaçağı - No Comments

ŞEBEKE SU KAÇAĞI TESPİTİ KARAKEÇİLİ KIRIKKALE

Su tesisat arızaları sıklıkla görülen problemlerdir. Özellikle eski demir boruların ve plastik boruların delinmesi sonucu oluşan su kaçaklarının tespiti görülen büyük sorunlardandır.

Karakeçili Şebeke Su Kaçak Tespiti konusunda öğrenmek istediğiniz tüm ince detaylar bu sitede mevcuttur. İsterseniz ilk önce su kaçağı nasıl anlaşılır bu konuda bilgi paylaşalım.

Evinizde yada binanız da temiz su kaçağı mı yoksa kirli su kaçağı mı var ilk etapta bunu anlamak gerekir. Evinize yada binanıza çağıracağınız Su Tesisatçısı ustasının isinin ehli olduğundan emin misiniz? Bizler Murat Tesisat olarak işimizi hem düzgün hem de profesyonel anlamda yapmaktayız.

ŞEHİR VE KÖY ŞEBEKE HATLARI SU KAÇAĞI BULMA

Köy ve ilçelerde belediye şehir şebeke hatlarında oluşan su kaçaklarının tespitini teknolojik son sistem cihaz ve makineler ile bularak kayıp su zararının önüne geçilmesini sağlamaktayız. Özellikle kırsal alanlarda oluşan su kaçaklarının tespitinde profesyonel cihazlar kullanılmaktadır. kilometrelerce uzun şebeke hattı üzerinde oluşan su borusu patlaklarının yerini tespit etmek için yer altı dinleme cihazları ile su borusu patlak noktalarını yüzeyden dinleyerek tespit etmekteyiz.

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.