Posted by mrtplvc - 13 Temmuz 2020 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

SU TESİSAT VE TIKALI GİDER AÇMA ÇUBUK

Tesisat işlerinden anlayan ve uygun fiyat ile bu işleri yapan kurumsal firma aradığınızda karşınıza Murat Tesisat çıkacaktır. Çubuk ilçesinde bu alanda 10 yıldır hizmet yürüten firmamız, güler yüzlü ve tecrübeli su tesisat ustaları ile sizlerle. Evinizde ya da işyerinizde su kaçağı, kombi petek arızaları ve kanalizasyon arızaları, tıkalı gider açma gibi işlerinizde Murat Tesisatı aramanız yeterli. Oluşturacağınız randevu ile ustalarımız adresinize kısa sürede gelerek su tesisat arıza tamirini yapacaktır.

Sıhhi tesisat alanında aklınıza gelebilecek her türlü soruya cevap bulacağınız bu adreste güven ve kaliteli işçilik sizleri memnun edecektir. Tuvalet tıkanıklarının açılması, banyodan alt kata sızan su kaçaklarının tespiti ve diğer tüm arızalarınız itina ile yapılmaktadır. Site ve apartman yönetimlerinin en çok tercih ettiği firmamız, deneyimiyle Ankara Çubuk ilçesinde göz doldurmaktadır.

Apartmanınızdan pis kokular geliyor ve kokunun kaynağını tespit edemiyor musunuz? İşte tam bu noktada Murat Tesisata ihtiyacınız var demektir. Bazen yönetim olarak çok çaresiz kaldığınızı düşünebilirsiniz. Firmamız bu tip pis kokuların tespitini ve onarımını kısa bir sürede yaparak binanızda oluşan pis kokuları gidermektedir. Tıkalı rögarınız varsa ve her defasında Çubukta tıkalı gider ustası bulamıyorsanız Murat Tesisatı aramanız yeterli olacaktır. Bu alanda da işinde uzman su tamir ustasını binanıza gönderiyoruz. Pis su giderlerinin bakım ve onarımını profesyonel cihazlarla yapmaktayız. Kameralı gider açma makinalarımız tıkalı alanı kısa bir sürede tespit ederek tıkanan bölgeyi açmaktadır. Bu işlemi evinizdeki pis su gider borularının açılmasında da uyguluyoruz. Buradaki tıkalı alanları açmak için de hem kameralı gider açma makinası hem de titreşimli gider açma makinaları kullanıyoruz. Hem bu sayede iş gücünü hafifletiyor hem de zamandan tasarruf etmiş oluyoruz. Saatlerce arıza tespiti ve onarımı için zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Su tesisatçılığı eskiden deneme yanılma yöntemi ile yapılmaktaydı. Örneğin bir evde başlayan ve en sonunda alt kata ya da yan binaya sıçrayan su sızıntıları eve gelen ustanın deneyimine bağlı olarak bir yerden kırmaya başlayarak arıza bulunmaya çalışılıyordu. Ancak teknolojinin gelişmesiyle su tesisatçılığı da yerini teknik tesisatçılığa bıraktı. Piyasaya çıkan son sistem cihazlarla arıza tespiti ve onarımı yapılmaya başladı. Bizler de firma olarak personelimize en kaliteli cihazları temin etmek suretiyle her türlü eğitimini aldırmayı ve teknolojiyi yakından takip etmeyi başardık. Elindeki cihazın tüm özelliklerini en iyi şekilde kullanan su tesisatçısı Çubuk’ta Murat Tesisatta. Güler yüzlü ve deneyimli personelimiz günün her saatinde hizmet vermeye devam ediyor. Gelin sizler de kaliteyi keşfedin. Tüm su tesisat arızalarında Çubuk’ta Murat Tesisat farkını görün. Yapmanız gereken sadece arayıp randevu almak. Su arızalarını ertelemeyin. Geri dönüşü daha masraflı olabilir. Erken teşhis, binanızda hayat kurtarır. Farkı fark edin Murat Tesisatla kalın rahat edin.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.