Posted by mrtplvc - 3 Mayıs 2015 - Faydalı Bilgiler - No Comments

Giderlerde Oluşan Tıkanma sebepleri

Ev ve İş Yerlerinde oluşan tıkanıklık sebeplerinin birçok sebebi vardır. Bunlardan bazılarını ele alacak olursak Bunlardan en önde geleni bilmeyerek pis su giderlerine gönderilen çorap, havlu, el bezi gibi  yabancı maddelerin yanı sıra zamanla tıkanıklığa yol açacak çocukların oyuncağı yada tuvalet giderlerine atabileceği her hangi bir madde atık su giderlerinde tıkanmaya sebep olabilir. Bu tıkanmalar olası ve normal kabul edilebilir durumlardır.

Bir diğer tıkanma sebebi ise giderlerde çeşitli sebeplerden dolayı olaşan ters kambur yada geri eğim sebebi ile giderlerin belli bir bölgesinde biriken atık suyun birikme yani göllenme bölgesine içinde bulundurduğu yağ yada pisliği bırakarak zamanla tıkanmasıdır. Bu gibi tıkanmalarda eğer tıkanan bölge ye ait pimaş borular garaj, depo. kömürlük açık bir bölgede ise yenilenerek meyil verilerek onarımı sağlanır, ancak tıkanma bölgesi ulaşımı kırım gereken yerlerde ise yine bu tıkalı gideri ve tıkalı tesisatları da Tıkalı Gider Açma Makinesi ve gerekli aparatı ile kırmadan açılabilir.

Bu tıkanmalar göçük sebebi ile yada farklı sebeplerden dolayı boru kırılması ve benzeri birçok sebepler sıralanabilir. Ankara’da  Uzaman Tıkanık Açma Servisi Her türlü tıkanma sorunlarınızı yerinde değerlendirmesini yaparak sorunlarınıza çözüm bulmaktadır.

ankaratıkanıklıkac

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.