Posted by mrtplvc - 22 Aralık 2017 - Su Kaçağı - No Comments

Ankara Cihazla Kırmadan Su Kaçak Tespit Bulma

 

İlerleyen günümüz teknolojisi her alanda olduğu gibi Su Tesisat arızaların da da kolaylık sağlamaktadır. Su Tesisat arıza ve tamirlerinde kullanılan bu teknolojik aletler Tesisat ustalarının işini kolaylaştırdığı gibi arıza sahiplerinin yani müşterilerin de daha profesyonel hizmet almasını sağlamaktadır.

Ankara Cihazla Su Kaçak Tespiti yapan firmamız, günümüz gereksinimi olan bu teknolojiyi yakından takip ederek envanterine bu cihazları dahil etmiştir. Su Kaçak Tespit işlemi ilkel yöntemlerin dışında artık Termal Kamera ve Akustik Dinşeme cihazları ile yapılamktadır. Su Kaçak tespitin de kullanılan bu cihazlar su borularında ki arızalari, delik ve çatlamaları kırmadan fayans ve sıva üzerinden Nokta olarak tespit edebilmektedir.

Cihazla ve Su Kaçak tespit Aletleri ile Ankara’da hizmet veren en eski ve en profesyonel Firmalarından biriyiz. Ankara da hizmet vermemize rağmen Su Kaçak tespitinde kullandığımız cihaz ve makinelerin arıza tespitinde daha ileri seviyede olması ve işimizi severek yapmamız sebebi ile çevre illerden de hizmet talebi almaktayız. Ankara dışın da çevre illerin kurum ve kurumsal firmaları da Ankara Su Kaçak Tespit işleminde Murat Tesisat olarak bizden hizmet talep etmektedir.

Su Kaçak ve Arıza tespit ve tamirinde profesyonel ekipler, en ileri cihazlar ile çalışmaktayız. Hızla yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek işimizi daha da profesyonel yapmanın gayreti içerisindeyiz. Temiz su tesisatından kaynaklı su kaçakların da %100 tespit sağlayarak müşterimize tecrübemizin ve Murat Tesisatın garantisini sunmaktayız.

Su Kaçak Arızaları Neden Oluşur ?

 

Su Kaçak arızaları, genel olarak su tesisat borularının ekonomik ömrünü tamamlaması, demir borularda aşırı paslanma ve korozyon sebebi ile delinme, Plastik borular da üretim hataları ve kaynak hataları sebebi ile oluşmaktadır. Temiz su tesisatın da oluşan kaçak çok kısa sürede kendini gösterir. Alt kaata damlama, aşırı su faturası, Duvarlar da ıslanma, Tavandan gelen su sızıntıları ve kesintisiz su damlamaları temiz su tesisatın da su kaçağının olduğuna işarettir.

Not: Temiz su tesisatın da ki su kaçakları genel olarak Sıcak su boru hattın da oluşmaktadır. Bu sebeple profesyonel yardım alıncaya kadar Kombi altın da bulunan Sıcak su vanasını kapatmanız su akıntısını kesecektir. 

 

Su Kaçak Arızlaarın da Ne yapılmalı ?

 

Su borusun da oluşan arızanın tespiti ve kaçağın bulunması için mutlaka Termal Kameralı ve cihazlı bir ustadan yardım almalısınız. Ankara Cihazla Su Kaçak Tespit servisimiz su borusun da oluşan patlamaların tespiti için sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmayı Garanti etmektedir.

ANKARA SU KAÇAK BULMA

 

 

https://www.ankarasutesisatci.com/

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.