Posted by mrtplvc - 24 Ekim 2019 - Su Kaçağı - No Comments

GÖRÜNTÜLÜ SU SIZINTI TESPİTİ YAPAN USTA

 

Günümüzde su tesisat arızaları gittikçe yaygın bir hal almaktadır. En lüks ve pahalı yapılarda bile 1 veyahut 2 yıl içerisinde tesisat arızaları oluşmaya başlamaktadır.

Su kaçak tespiti uygulamalarında çeşitli elektronik alet ve bilgisayarlı cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde su tesisat arızaları kırmadan tespit edile bilmektedir Murat Tesisat Ankara genelinde su kaçak tespit işlemlerinde Kaçak Dinleme cihazı, termal kamera ve Su kaçak bulucu aletler ile hizmet sunmaktadır.

ALETLE SU ARIZASI YAPAN USTA

Duvarlardan akan su sızıntısı, tavandan su damlama sorunu, Duvar ve boyalarda nemlenme ve kabarmalar su kaçağı arızası belirtileridir. Su kaçağı arıza belirtilerini tespit etmek için Su Kaçak Tespit Aleti Ankara servisi olarak hizmet sunmaktayız. Nereden geldiği bilinemeyen su sızıntılarını tamir ettirmek için Alet ve cihazı olamayan ustalara sakın fayans yada duvarlarınızı kırdır mayınız.

 

 

Ankara Su Tesisat firması olarak Sizlerin her türlü tesisat arızalarını Evinizi Kırmadan tespit ve tamirat yapmaya çalışıyoruz. Biz önce Profesyonel çözümler üretmeye çalışarak sizleri hem daha fazla maliyetten, hem de daha fazla iş yükünden kurtarıyoruz.

 

KIRMADAN SU SIZINTI TESPİTİ YAPAN USTA TELEFONU

Duvar ve fayansların altından geçen sıcak yada soğuk su tesisatlarında özellikle kaynak ve birleşim noktalarında oluşan arızalar su kaçak ve sızıntı sorununa neden olmaktadır. Bu sorun 2 yada 3 saat içerisinde alt kat komşunuzun tavanından su damlaması olarak size şikayet edilmektedir. Şayet bu arıza kısa sürede giderilmez ise komşularınızın yasal işlemlere başvurma hakları bulunmaktadır.

Evinizde bir su kaçağı arızası olduğunu alt kat komşunuz zili çalıp, Komşu Mutfak tavanından su damlıyor, yada Tuvalet ve Banyo tavanından su akıyor diye şikayet ettiğinde anlaya bilirsiniz. Çünkü duvarların altından geçen su tesisatlarında oluşan su kaçakları sizin dairenizde her hangi bir açık belirtiye sebep olmaz.

 

Su Tesisat Arızalarını Görüntülü termal kamera ve dinleme cihazları ile tespit ettirmek için Ankara’nın bütün ilçelerinden Murat Tesisatı Araya bilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.