Posted by mrtplvc - 8 Nisan 2020 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

KAMERALI SU TESİSAT USTASI SARAY PURSAKLAR

Son yıllarda teknolojinin biz sıhhi tesisat firmalarına tanıdığı en büyük faydalardan biri de termal kamera olmuştur. Bu bağlamda firmamızın konusunda uzman personeli, almış olduğu termal kamera kullanımı ve noktasal su kaçak tespiti gibi konularda Ankara Pursaklar Sarayda adından sıkça söz ettirmektedir.

Murat Tesisatı sadece su tesisatçısı olarak düşünmeyiniz. Evinizde ya da işyerinizde meydana gelen arızaların çözümü noktasında bir sıhhi tesisatçının bilmesi gereken konular dışında sizlere çok farklı çözüm önerileri sunabilen kurumsal bir firmadır. İş alanımız tamamıyla su tesisat arıza tamiri üzerinedir. Deneyimli personelimiz Ankara’nın her bölgesinde hizmet sunmaktadır. İsterseniz bu bölümde tecrübelerimizi sizlerle paylaşalım.

Noktasal Su Kaçak Tespiti

Ankara Saray ilçesinde günün her saati hizmet sunan firmamız, oluşan su kaçaklarının tespitini termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile yapmaktadır. Bu işlem yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Spesifik bir durum olmadıkça bu su kaçaklarının onarımı en fazla bir ya da iki fayans kırma işlemi ile sonlandırılmaktadır. Aklınıza sakın ola evinizin zemini veya duvarlarının iş sonunda berbat olacağı gelmesin.  Ustalarımız gayet profesyonel olduklarını sizlere iş sonunda hissettirecektir.

Tıkalı gider Açma

Bir diğer iş alanımız, tıkanmış pis su gider borularının açılması işlemidir. Bu tip arızalar bina yaşı ve kullanım ile doğrudan ilgilidir. Bilinçsizce kullanılan lavabo ve WC’ler de bina yaşı ilerledikçe bu arızalarla sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Murat Tesisat sadece temiz su arızaları ile uğraşmamaktadır. Pis su gider arızalarında da oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Su tamir ustası sadece temiz su arızaları ile uğraşmaz. Bizim bu noktada da sizlere mükemmel çözüm önerilerimiz muhakkak olacaktır. Yine teknolojinin imkânlarını kullanarak son sistem cihazlarla kameralı gider açma makinalarımızla tıkanmış lavabo ve tuvalet giderlerini sorunsuz bir şekilde açıyoruz. Banyoda veyahut mutfakta tıkalı gider açma işlemi ortalama 20 dakika sürmektedir. Ayrıca sadece lokal arızalar değil bina ortak kullanım alanı olan kanalizasyon arızalarını da tespit ve bakımını en iyi fiyat garantisi ile yapıyoruz.

Kombi Su Tesisat Arızaları

Bu alan başlı başına tecrübe gerektirmektedir. Saray ilçesinde iddia ediyoruz kombi su tesisat arıza tamirini Murat Tesisattan daha hızlı çözebilecek ikinci bir firma bulamazsınız. Çünkü firmamızın bu alanda ki tecrübesi Ankara’da 10 yılı aşmış durumdadır.

 Kısaca çalışma alanlarımızdan bahsettik. Şimdi sıra sizde.. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi, soru ve önerileriniz olursa paylaşmayı unutmayın.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.