Posted by mrtplvc - 4 Mayıs 2019 - kırıkkale - No Comments

KIRIKKALE SU TESİSATÇISI

 

 

Su tesisat arızaları sıklıkla görülen problemlerdir. Özellikle eski demir boruların ve plastik boruların delinmesi sonucu oluşan su kaçaklarının tespiti görülen büyük sorunlardandır.

Kırıkkale Su Kaçak Tespiti konusunda öğrenmek istediğiniz tüm ince detaylar bu sitede mevcuttur. İsterseniz ilk önce su kaçağı nasıl anlaşılır bu konuda bilgi paylaşalım.

ANKARA DAN KIRIKKALE SERVİSİMİZ VARDIR.

Evinizde yada binanız da temiz su kaçağı mı yoksa kirli su kaçağı mı var ilk etapta bunu anlamak gerekir. Evinize yada binanıza çağıracağınız Su Tesisatçısı ustasının isinin ehli olduğundan emin misiniz? Bizler Murat Tesisat olarak işimizi hem düzgün hem de profesyonel anlamda yapmaktayız.

KAMERALI SU TESİSAT USTASI KIRIKKALE

Ankara Güdül ilçesinde birçok iş yeri ve bina su kaçak tespitinde bulunduk. Yazımızın başında dediğimiz gibi su kaçağı kirli mi yoksa temiz sudan mi kaynaklanıyor bu konuda ince ip uçları verelim. Bir kere kirli su kaçağı evinizin salon,oturma odası ve çocuk odasında oluşmaz. Çünkü bu odalarda atik su gider boruları geçmez. Kirli su kaçağının oluşa bilmesi için tesisatınızın logara bağlanan atik su gider bağlantısının olması gerekir.bu konuda hem fikir olduk mu?gelelim ikinci ipucuna.mutfak banyo ve ebeveyn banyosunda eğer ki bir su kaçağı oluşmuşsa.ve alt kattaki komşunuza su sızması oluyorsa bunun temiz su mu yoksa kirli su kaçağı mı olduğunu anlamak için öncelikle oluşan su kaçağının sıklığına ve sızıntı miktarını tespit etmek gereklidir.

CİHAZLI SU TESİSATÇISI KIRIKKALE

Eğer ki evinizin kirli su tesisatın da bir TIKANIKLIK dan dolayı veyahut pis su gider borularının ekonomik ömrünü doldurmasın dan boruların bağlantı yerlerinde su kaçağı oluşmuşsa ve komşunuzu bu kokular rahatsız etmeye başlamışsa sorununuz kirli su kaçağıdır.ve bu kaçak sular alt dairede müthiş bir koku yapar. Temiz su kaçağı problemini nasıl anlarız peki? Temiz su kaçağında kesinlikle şarıl şarıl su damlatmaz ilk görünüşte. Aslında parke ve Islak zemin altında bulunan temiz su kaçağı eve gelen su basıncından dolayı tazyikli bir sekilide su kaçırır bu da zamanla alt kata sızmaya baslar.betin bu tazyikli suyu yavaş yavaş emer.ve beklenen an geldiğinde alt kattan şikayet başlar. Artık böyle bir durumda uzman ekip çağırmak sart olmuştur.bizler Kırkkale Su Kaçağı Tespiti konusunda oldukça iddialıyız. Neden mi? Çünkü bu is tecrübe ister ve ekipman ister.bu ikisi su kaçak tespitinin olmazsa olmasıdır. Ankara genelinde kırmadan dökmeden nokta tespiti ile su kaçakları bulunur ve onarımı yapılır.

Robot Makine ile Kırmadan Mutfak Lavabo Tuvalet tıkanıklık Açma Güdül

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.