Posted by mrtplvc - 17 Şubat 2018 - Tıkanıklık - No Comments

Makineli Logar Açma Servisi Ankara

 

Lagar boruları, bina alt yapısının tamamını aski atık su hattına taşıyan boruların ve çukurların genel adıdır. Genel ismi ile halk arasında Logar, lağam, gider olarak ta bilinir. Rogar sistemi içerisin de çürütme çukurları, seviyeleme çukurları, birleştirme kuyuları ve bacaları gibi alanlar oluşmaktadır. Bu sistem içerisin de en sık tıkanan şüphesiz Rogar Kanal Borularıdır. Bu kanal boruları, Büz, Pimaş ve bina çok eski ise pik denilen demir borulardan oluşmaktadır.

Logar Gideri Açma

 

Rogar (logar) tıkanıklığı yeni sistemlerin üretilmesi ve güçlü makineler imkanı ile artık kırmadan açılabilmektedir. Tıkalı Rogar açma uygulaması için artık sağı solu kırmaya gerek bulunmamaktadır. Rogar kanalları bina ve daire içlerinde kendi içlerinde ayrılmaktadır. Mutfak Lavabo gider boruları, Banyo kanal boruları, ve tuvalet giderleri ayrı ayrı hatlarla logar ana hattına bağlanmaktadır. Bu sebeple her bir kanalın tıkanıklığı ayrı uygulama gerektirebilmektedir.

Mutfak Lavabo Gideri Açma 

 

Mutfak lavabosunun kanalını açmak için kullanılan makine ile Tuvalet deliğinde tıkanmayı açmak için kullanılan makine aparatı farklı ölçülerde ve ebatlar dadır. Çünkü bu alanların her birin de pimaş boru çapı ve genişliği değişmektedir. Mutfak lavabo açıcı makine Tuvalet açıcı işlemi için kullanılamaz. Tuvalet açmak içinse Mutfak açıcı makine kullanılamaz.

Tuvalet Gideri Açma

 

Tuvalet tıkanıklığını açma sistemi ile Mutfak Tıkanıklığını açma sistemi farklı uygulamalar ile yapılmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı genelde bez parçası, peçete, ıslak mendil gibi sert malzemeler ile tıkandığı için, açmak işlemin de daha kalın yay kullanılması gerekir. Tuvalet tıkanıklığı genel de temizlik yapılan kovaların içerisinde unutulan bezlerin kovadaki köpüklü su ile birlikte klozet yada tuvalet taşına dökülmesi ile tıkanma oluşmaktadır.

Ankara Su Tesisatçısı olarak bütün ilçeler de ayrı ayrı hizmet sunmaktayız. Gerekli ekipman ve makinelerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazırız.

Ankara Tıkalı Tuvalet Açma

Ankara Servis Bölgelerimiz ;

ERYAMAN SU TESİSATÇISI

YENİMAHALLE SU TESİSATÇISI

PURSAKLAR SU TESİSATÇISI

GÖLBAŞI SU TESİSATÇISI

ETİMESGUT SU TESİSATÇISI

MAMAK SU TESİSATÇISI

ÇANKAYA SU TESİSATÇISI

SİNCAN SU TESİSATÇISI

ÇAYYOLU SU TESİSATÇISI

KEÇİÖREN SU TESİSATÇISI

ÜMİTKÖY SU TESİSATÇISI

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.