Posted by mrtplvc - 8 Aralık 2019 - Koku Tespit, Tıkanıklık - No Comments

KOKU TESPİTİ ANKARA 

 

Ev ve konutlarımız da kullnım alanlarında oluşan pis ve kötü kokular bazen kabus gibi olabilir. Nereden geldiği bilinmeyen kötü kokular en güzel ortamlarımızı, mutfak keyfimizi, uyku rahatlığımızı bile gece bozar ve sabah kalktığımız da mutfak yada banyodan pis logar kokuları gelmeye başlar.

KÖTÜ ROGAR KOKU TESPİTİ

Pis kokular genel olarak logara giden pimaş borulara takılan contaların iyi yerleşmemesinden, Banyo süzgeç deliklerinden, lavabo giderlerinden gelmektedir. Logar dan geri tepma yapan pis kokulu hava evin içerisine yayılarak ortamın havasını dayanılmaz hale sokar.

PİS KANALİZASYON KOKUSU

Kanalizasyon hatlarında, Mutfak Lavabo ve tuvalet borularında oluşan tıkanıklıklar pis kokuya sebep olabilmektedir. Koku Tespit detektörü ile Pis Koku Tespiti yapıla bilmektedir. Murat Tesisat teknolojik cihaz ve makineler ile KÖTÜ KOKU TESPİTİ ANKARA servisi olarak hizmet sunmaktadır.

Kötü kokunun oluştuğu alanda bulunan logar borularının içine cihazlar ile verdiğimiz özel kokuları çıkış alanlarını detektör ile tespit ederek Kokunun geldiği noktaları kolayca tespit edebiliyoruz.

Ankara su tesisatçısı firması olarak su tesisat arıza ve tamiri konusun da bir çok alanda kullandığımız teknolojik cihazlar ile getirdiğimiz yenilikleri KÖTÜ KOKU TESPİTİ aşamasında da kullanarak profesyonel çözümler üretmekteyiz.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.