Posted by mrtplvc - 16 Ağustos 2021 - Petek temizliği - No Comments

PETEK TEMİZLİĞİ AYRANCI / ÇANKAYA

.

Petekler, ısınmayı sağlama konusunda oldukça önemlidir. Zaman içinde hem eskimeye hem de kullanmaya bağlı olarak kirlenmeleri mümkündür. Kirlenme nedeniyle de işlevini yerine getirmede sorun yaşar. Ayrancı petek temizliği firmamız tarafından verilen hizmetler ile ev, iş yeri, dükkan fark etmeksizin her yerde bulunan petekler temizleniyor.

Firmamız tarafından profesyonel bir şekilde kalorifer temizliği yapılıyor. Bu işlem sırasında makineler ve temizlik konusunda tekili kimyasallar kullanırız. Makine ve kimyasallar, temizleme işlemini son derece hızlı ve etkili bir şekilde yapar. Bu sayede petekler kısa süre içerisinde temizlenir ve verimli bir şekilde kullanılmaya devam edilir.

Temizleme Nasıl Yapılıyor?

Petek temizleme işlemi, firmamız bünyesinde bulunan deneyimli personeller tarafından gerçekleştiriliyor. Personellerimiz ilk olarak peteklerin, kombinin ve tesisatın kontrolünü yapar. Daha sonra herhangi bir sorun yoksa, petek temizleme makinesi tesisata bağlanır. Aynı zamanda gider için de en uygun yer seçilir. Bu yer genellikle tuvalet veya lavabo olur. Bütün kontroller tamamlandıktan sonra ise Makineli ve Kimyasallı petek temizliği işlemine başlanır. Petek temizliği kapsamında peteklerde hiçbir kir veya kalıntı bırakılmaz. Aynı zamanda işlem sırasında etrafa bir zarar verilmez ya da herhangi bir kirlilik ortaya çıkmaz. Ayrancı petek temizliği firmamız personelleri tarafından son derece titiz bir çalışma süreci yürütülür. Petekler temizlendikten sonra makineyi tesisattan söker ve sistemi kullanıma hazır halde bırakırız. Böylece petekler sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam edilebilir.

ÇANKAYA PETEK TEMİZLİĞİ

Petekleri Temizleterek Elde Edilen Avantajlar

Petek temizleme işlemi birçok konuda avantaj sağlaması ile bilinir. Öncelikle kirli olan petekler yeterince ısınmaz. Bu yüzden de işe yarama konusunda vasat kalabilir. Temizleme işlemi ile peteklerin sorunsuz bir şekilde ısınması sağlanır. Isınmam sorunu nedeniyle kombi daha fazla çalışır ve daha fazla enerji harcar. Bundan dolayı da maliyetler artar. Petek ve radyatör temizliği ile yaktı maliyetlerinde gözle görülür bir azalma sağlanır. Bunun yanı sıra firmamız petek temizleme hizmetleri kapsamında petekler daha uzun kullanım ömrüne sahip olur. Hizmetlerimizden yararlanmak ve peteklerinizi temizletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.