Posted by mrtplvc - 19 Nisan 2020 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

Su tesisatımda sürekli kaçaklar oluşuyor ve sorunun çözümünde kesin çözüm önerileri sunabilecek firma arıyorum diyorsanız bu yazımızı dikkatlice okuyunuz. Polatlı’da su kaçağını kim bulur? Tabi ki Murat Tesisat. Sektörde 10 yılı aşkındır hizmet veren firmamız, aradığınız su tesisatçısının ötesinde sizlere hizmet sunmaktadır. Sıhhi tesisat alanında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap verebiliriz.

Çünkü Murat Tesisat sadece su tesisat arızlarının tamir ve onarımında hizmet sunmaktadır. Temiz su şehir şebekesi hatlarında meydana gelen su kaçak tespitleri, pis su kanalizasyon tıkanıklarının açılması, pis su borularının değiştirilmesi, pis su kanal rögar açma işlemlerinin yapılması işlerimizden bazıları. Bunun yanı sıra Polatlı’da en hızlı ve en etkili çözümlerimiz ile kombi su tesisat arızalarının giderilmesi ve kombi petek temizliği işlerinizi itina ile yapıyoruz.

Gün içerisinde oluşturacağınız randevuda yaptırmak istediğiniz işlemi ayrıntılı bir şekilde belirtmeyi unutmayınız. Örneğin su tesisat arıza tamiri için randevu alırsanız telefondaki müşteri temsilcimize Polatlı’dan aradığınızı belirttikten sonra evinizdeki ya da işyerinizdeki arızanın ayrıntılarını mutlaka belirtmelisiniz. Sizlere daha hızlı ve daha etkin hizmet verebilmemiz için bu hususlar bizim için çok önemli. Evinize ya da işyerinize gelecek olan ustamız sadece su tamir ustasıdır. Bundan emin olabilirsiniz. İşinde uzman ve güler yüzlü personelimiz size yardımcı olmak için gerekli tüm işlemleri ayrıntısı ile anlatacaktır. Personelimiz bir yandan işini yapacak, bir yandan da sizlerin sorularını cevaplayacaktır.

Kameralı gider açma makinalarımız, termal kameralarımız, akustik dinleme cihazlarımız ile Polatlı’da en iyi su tesisatçısı olarak hizmet veriyoruz. Bunu sizlere en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz. Teknolojinin imkânlarını en doğru şekilde kullanan ve profesyonel ekipmanlarla çalışan personelimiz, tecrübesi ile sizlere bu farkı hissettirecektir. Nokta atışı ile su kaçağını bulan usta mı arıyorsunuz? Bunun garantisini Murat Tesisatta bulabilirsiniz. Ya da kırmadan, dökmeden taşan tuvalet giderini nasıl açtırırım mı diyorsunuz? Kameralı gider açma makinalarımız ile en kısa sürede tıkalı tuvalet gideri, banyo gideri ve lavabo evye giderlerini açıyoruz.

Polatlı’da profesyonel su tesisatçısı Murat Tesisattır. Bu farkı siz de göreceksiniz. Bizi sosyal medyadan takip etmeyi ve videolarımıza yorum yapmayı unutmayınız.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.