Posted by mrtplvc - 23 Nisan 2018 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

Bağlıca Su Tesisatçısı Etimesgut

 

Su tesisatı arızaları, tıkalı tuvalet, lavabo, kanal tıkanıklığı, su kaçak tespit gibi sorunlarınızda teknolojik ekipmanla, profesyonel ustalar ile sizlere yardımcı olacak bir tesisatçıdan destek almalısınız. Bağlıca su tesisatçısı Etimesgut ilçesinde hizmet veren servisimizde aradığınız hizmet koşullarını bulacaksınız. Su tesisatınızda oluşan her türlü arızada ve diğer tesisat sorunlarında firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. Musluk tamiri, klozet iç takım arızası, kaçak tespit, tuvalet tıkandı, lavabo montajı gibi her türlü talebinizde deneyimli ustalarımız güncel yöntemlerle, teknolojik alet ve cihazlarla sizlere yardımcı olacaktır.

Uzman Su Tesisat Ustası

 

Su tesisatında oluşan su sızıntısı sorununuzda zaman kaybetmeden usta çağırmanızı tavsiye ederiz. Su kaçağı gibi önemli bir sorunun evinize zarar vermesine göz yummayın. Cihazla su kaçak tespit yöntemiyle etrafı kırmadan size yardımcı olalım. Bağlıca su tesisatçısı Etimesgut servisimiz termal kameralı ustamız ile kaçak tespiti yapacaktır. Kırmadan su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçıya ihtiyaç duyarsanız, gerekli ekipmanlarla hazır bekleyen ekiplerimiz 7/24 sizlere hizmet verecektir.

Klozet Tamir Tesisat Ustası

 

Tesisatınızda tıkalı lavabo, tıkalı tuvalet, tıkalı mutfak gibi kanal tıkanıklığı sorununuz olursa, kırmadan tıkanıklık açma hizmeti alabileceğiniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bağlıca su tesisatçısı Etimesgut servisi olarak kanal tıkanıklığı açma alanında uzman ustalarımızla hizmet veriyoruz. Rögar açma, tuvalet açma, lavabo açma gibi her türlü kanal tıkanıklığının açılması için teknolojik cihazları kullanıyoruz.

Sıhhi Tesisatçı Usta

 

Tesisat tamiri konusunda deneyimli ustalarımız batarya değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet musluğu tamiri gibi tesisat ile ilgili her türlü tamirat işlerinde sizlerin en önemli yardımcı olacaktır. Tesisat ustası arayışınız varsa Bağlıca su tesisatçısı Etimesgut servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Aç kapa musluk tamiri olsun diğer musluk çeşitlerinin tamiri olsun ustalarımız başarılı bir hizmet verecektir. Aynı şekilde her model rezervuar tamiri, klozet tamiri konusunda da yardım alabilirsiniz. Tuvalet temizleme vanası arızası, musluk başlığı kırıldı, musluk contası değişimi yapılması gerekiyorsa, uzman tesisat ustası gönderelim.

Bağlıca su tesisatçısı Etimesgut servisi olarak tesisat tamirinde teknolojik donanımlı mobil ekiplerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Ayrıca tesisat montaj ve bakım işlerinizi de itinalı bir şekilde yapmaktayız.

SU TESİSATÇISI ANKARA

ETİMESGUT SU TESİSATÇISI

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.