Posted by mrtplvc - 28 Nisan 2015 - Su Kaçağı - No Comments

Sincan Termal Kameralı Su Kaçak Bulma

 

Sincan Kameralı Su Kaçak ustalarımız, Kırmadan termal kamera ile görüntüleme yaparak su kaçağının yerini tespit etmektedir. Termal Kamera ve Su Kaçak Dinleme Cihazı ile en zor su kaçakları sıva ve fayans üzerinden herhangi bir kırım yapılmadan tespit edilmektedir. Eğer eviniz de su sızıntısı, su damlaması, alt komşuya su akıyor, üst komşudan su damlıyor, tavanda nemlenme var gibi sorunlar yaşıyorsanız, fayans ve duvarlarınızı kırdırmadan mutlaka Sincan Su Kaçak Servisimize danışarak Termal Kameralı Su Kaçak tespit işlemi yaptırınız.

Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır ?

 

Su kaçak tespiti teknolojik cihaz ve makineler ile yapılmaktadır. Su kaçak tespitinde en etkin cihaz tartışmasız, Termal Kamera ve Dinleme Cihazıdır bu cihazlar sayesinde artık daha az bir alan kırılarak su kaçak tamiri yapılmaktadır. Sincan Su Kaçak Tespit servisimiz Termal kameralı ustalarımız ile tesisat borularında ki patlak ve yarıkları kırmadan tespit ederek bulmaktadır.  Su kaçaklarının olduğu alanlar su sebebi ile aşırı nemlenmeye sebep olmakta ve bu da duvar, parke ve boyalar da kabarmaya sebep olmaktadır.

Sincan bölgesinde Fatih, Törekent, Yenikent gibi diğer ilçelere de ayrıca hizmetimiz vardır.

Ev ve İş yerlerinizde Tuvalet tıkanması, Banyo Mutfak tıkanması, Lavabo tıkanması Balkon tıkanması tıkanmış tesisat gibi sorunları kırmadan Robot Makineler ile açıyoruz. Tıkanmış giderlere ve Pis su boruları artık sorun olmaktan çıkıyor. Pis su borularında (Pimaş) biriken pislikler nedeni ile evinizde pis kokular mı oluşuyor? Sincan Mahallesi Kanal açma servisimiz tüm giderlerinizi temizleyerek sizi bu pis kokulardan kurtarsın. Bizi arayın.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.