Posted by mrtplvc - 5 Mayıs 2015 - Faydalı Bilgiler - No Comments

TIKALI KANALİZASYON GİDER BORUSU AÇMA

 

Merhaba Değerli Müşteriler,

Evimiz de ya da İş yerimizde hayatımızı kolaylaştıran atık su giderleri bazen tıkanarak insanlara zulüm haline gelebilmektedir. Tıkanmış bir pis su gideri ile uğraşmak ekipman ve deneyimi olmayan bir insan için içinden çıkılamaz bir vaziyet almaktadır. Evet çeşitli sebepler ile tıkanmış bir  pis su gideri  insanın bütün sinirlerini alt üst edebilir. İşte tamda bu sırada sizlere yardım edebilmek için ticari bir oluşum olan Ankara Tıkalı Gider Açma Servisimiz (Murat Tesisat ) imdadınıza yetişmektedir. Ekipmanında bulunan Robot sistem Tıkalı Gider Açma makinesi ile sizlere hizmet vermektedir.

 

Tıkalı gider açma Ankara

Tıkalı gider açma Ankara

Tıkalı Gider Nasıl Açılır ?

 

Ufak çapta tıkanmış bir gider kullanıcı tarafından marketlerden temin edilebilecek Tıkalı Gider Açma Kimyasalları ile lavabo gibi küçük tıkanıklıkları açabilirler. Bu tıkanıklıklar genelde lavabo altı sifon hortumlarında oluşan birikmeden kaynaklanan tıkanıklıktır.

Ancak pimaş içerisinde tortulaşma yada yabancı madde kaçması sonucu oluşan tıkanmalarda kesinlikle profesyonel ekiplerden destek alınmalıdır. Çünkü bu tıkanıklıkların bir çoğu ortak kullanım borularında olmaktadır. Bu gibi tıkanıklığa ev sahibi herhangi bir kimyasal kullanarak müdahale sonucu açtığını düşünebilir ancak tortulaşma ve yabancı madde kaçması sonucu oluşan tıkanıklıklar kimyasal ile tamamen açılmazlar. Açıldığını düşündüğünüz gider siz evinizde yok iken tekrar tıkanarak evinize geri dönüşü olmayan zararlar açabilir. Bu sebepten dolayı pimaş tıkanması gibi sizin baş edemeyeceğiniz tıkanmalarda güçlü ekipmana sahip olan Ankara Tıkalı Gider Açma Servisinde Yardım isteyebilirsiniz. Tıkalı Gider Açma konusunda 7/24 yardım servisimiz mevcuttur.  

Ankara gibi büyük şehirlerde bu hizmetleri sunan firmalar mevcuttur.

 

Mutfak Lavabo, Tuvalet Tıkanması Önceden Nasıl Anlaşılır ?

 

Mutfak Lavabosu, banyo süzgeçleri, duşakabin giderleri, tuvalet boruları gibi pis su kanalları tıkanmadan önce belirtileri nelerdir. Tıkanıklık oluşmadan önce anlaşılabilir mi ? Bu sorular için kesin bir sonuç verilememekle birlikte Lavabo ve Tuvalet gibi atık su tesisatının artık tıkanmaya yüz tuttuğu ve ya yakın zamanda tamamen tıkanarak evinizi pis suyun basma olasılığı önceden tespit edile bilecek bir durumdur. Bu tespiti yapmak için bu konuda tesisatınızın durumunu iyi analiz ederek takip etmiş olmanız gerekmektedir.

Tıkanıklık olasılığını önceden tespit ettiren belirtiler şunlar olabilir.

Tuvalet ve Banyo gibi alanlarda giderlerden pis koku geliyor mu?

 

Tuvalet ve banyoların, buna mutfak lavabosunu da dahil edebiliriz, giderlerinden pis bir koku geliyor ise ve bu günden güne artıyor ise bu durum artık tesisatınızın içerisinde tıkanıklık sebebi ile pisliğin biriktiğini, ve biriken bu pisliğin aşırı derecede kokuya sebep olduğunu söyleyebiliriz. Bu gibi durumlarda eğer istenilirse tıkanma sorunu yaşanmadan önce kanal temizliği yaptırılabilir.

Tuvalet ve Mutfak Lavabosunda atık su yavaş gidiyor mu?

 

Tuvalet ve banyo, mutfak gibi kullanım alanlarında ki atık su giderlerinde çeşitli sebepler ile birikme yapan pislik su akıntısını engelleyerek pis suyun giderlerden artık daha yavaş akmasına sebep olur ki bu da tıkanmanın en belirgin göstergesidir.

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.