Posted by mrtplvc - 11 Nisan 2021 - Tıkanıklık - No Comments

ROBOT MAKİNELİ TIKANIKLIK AÇMA PAMUKLAR

Su tesisatında meydana gelen arızalar bazen çok can sıkıcı olabilir. Özellikle pis su gider borularında meydana gelen tıkanıklıklar, ev içerisinde hiç te hoş olmayan bir durumdur.

Yenimahalle Pamuklar da böyle bir durum mu söz konusu? İşin içinden çıkamıyor musunuz? İşte sizlere işinde uzman bir ekiple sorununuzu çözecek kapasiteye sahip bir firma, Murat Tesisat..

KIRMADAN LAVABO TESİSAT TIKANIKLIK AÇMA

Murat Tesisat, Yenimahalle Pamuklar tıkanıklık gider açma konusunda en iyi ve en hesaplı hizmeti sunuyor. Tıkalı mutfak gideri, banyo gideri ve tuvalet giderini kırmadan dökmeden ve en etkili bir şekilde açıyoruz. Bu işlemi yaparken sizler gündelik hayatınıza devam ediyorsunuz. Robotik makinalarla gider açma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca balkon giderinin tıkanması durumunda da bizler bu son sistem cihazlarımızla müdahale ediyor ve tıkalı bölgeyi çok kısa bir sürede açıyoruz. Ankara’da işinde uzman, güvenilir Tıkanıklık Açma işini biz sunuyoruz. Murat Tesisat güvencesiyle tıkalı pis su gider boruları sorun olmaktan çıkıyor.

TUVALET GİDER TIKANIKLIK AÇMA

Kanalizasyon arızalarının onarımı hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan ustalara yaptıracağınız işler sizler için çok daha fazla sorunlara neden olabilir. Tıkalı gideri açtığını zanneden usta, farkında olmadan diğer bir komşunuzun giderini tıkayabilir. Halbuki teknik bilgisi fazla olan işin ehli ustalarla çalışırsanız böyle bir durumla karşılaşmazsınız.

Bizler Murat Tesisat olarak kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen ve yapığı işlerde profesyonelleşen bir ekibiz.  He türlü klozet tıkanıklığının açılmasında Pamuklar ’da tek firma olma özelliğine sahibiz diyebiliriz. Kendimize neden mi bu kadar güveniyoruz? Çünkü sosyal medyadan bizi takip ettiğinizde göreceksiniz ki karşınızda sıradan bir mahalle tesisatçısı yok. Tamamıyla yaptığı tüm işlerde teknik kapasitesi yüksek cihazlarla çalışan bir firma var.

KANALİZASYON GİDERİ TIKANIKLIK AÇMA

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için Yenimahalle Tesisat olarak var gücümle çalışıyoruz. Binanızda ya da işyerinizde oluşan pis su gider borularının tıkanıklığını kırma işlemi yapmadan gerektiğinde kameralı cihazımızla tıkalı bölgeyi tespit ederek açma işlemini yapıyoruz. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle gider tesisatınızda pis kokular oluşmaya başladıysa bunun bir sebebi olmalı. Sizlere giderinizin tıkanacağını bildiriyor olabilir. Mutlaka önlemini almalısınız. O yüzden bu tür durumla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden bizlerden yardım alabilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.