Posted by mrtplvc - 3 Ağustos 2021 - Su Kaçağı - No Comments

TOPÇU MAHALLESİSİ SU KAÇAK TESPİTİ / ETİMESGUT

Topçu Mahallesi Su Kaçak Bulma servisimizi, ev ve iş yerlerinde oluşan su kaçaklarını, su sızıntısı, su damlaması, su sızması, su faturasının fazla gelmesine sebep olan tesisat kaçaklarını Kamera İle Görüntülü ve Akustik dinleme cihazları ile KIRMADAN bularak, onarımını sağlamaktadır.

Topçu Mah. Su Kaçak Servisimiz, Su kaçak tespiti için ilkel yöntemlerin ilerisinde teknik cihazlardan ve termal görüntüleme kameralarından faydalanarak profesyonel hizmetler sunmaktadır

SU KAÇAK TESPİT CİHAZI

Bağlıca da Bilgisayarlı Su kaçak tespiti aşamalı olarak yapılmaktadır. Öncelikle su kaçağı şikayeti olan ev yada iş yerine ait tesisat test ölçüm cihazımız ile teste tabi tutularak tesisatta herhangi bir kaçak olup olmadığı belirlenir. Su kaçağının olduğu tespit edilen tesisat Kamera ile Görüntülü ve Yüksek frekanslı Akustik dinleme cihazları ile  kontrol edilerek su kaçak arızası noktasal olarak bulunur ve asgari bir kırım işlemi ile onarımı yapılır.

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET

Su Kaçak tespiti bizim işimiz. Çünkü biz işimiz severek yapıyoruz ve sizleri mutlu etmekten memnun oluyoruz. Etimesgut Su Kaçak Bulan firma telefonu aradığınız da bize ulaşabilirsiniz.

Su Borusu Delindi, Nasıl Tamir edilir?

Su borusu, özellikle demir boruların eskimesi, plastik borularda üretim hatası, usta kaynak hatası sebebi ile delinmekte ve su kaçakları oluşmaktadır. Bu su kaçağı, duvar içlerinde, fayans altların da olmaktadır. Sıva ve duvar altında oluşan su kaçaklarını Termal kamera ve Dinleme cihazları olamadan bulabilmek imkansızdır. Eski yöntemlerle su kaçağının yerini buluncaya kadar tahminen fayans ve duvar kırma yöntemi artık çok ilkel bir çalışma şekli olmuştur.

Etimesgut Topçu Mah. Su Kaçak bulma servisi, bünyesinde bulundurduğu Termal kameralı usta ve Su Kaçak bulma cihazı ile su kaçak arızasının yerini, deline boruyu, sızdıran kaynakları ve birleştirme parçalarının yerini kırmadan tespit etmektedir

Termal Kamera ısıya duyarlı çalışan ve ısı farklarına göre görüntüleme yapan bir cihazdır. Bu cihaz ile su tesisat borularının yerini, su kaçaklarının nokta olarak yerini tespit edebilmektedir.

Su Kaçak Dinleme cihazı ise, su kaçağının çıkarmış olduğu ve çıplak kulakla duyulamayacak çok küçük su kaçak seslerini dahi duyarak kaçak tespiti yapmaktadır.

Bu iki cihaz bir birini tamamlayarak çalışmaktadır. Bu cihazlardan birinin olmaması su kaçak tespitinin tam olarak tespit edilmesine yeterli olamamaktadır.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.