Posted by mrtplvc - 4 Mayıs 2015 - Tıkanıklık - 4 Comments

Çankaya Makineli Kırmadan Tıkalı Gider Açma

 

 

Çankaya bölgesin de Çankayalıların hizmetine sunduğumuz Kırmadan Tıkalı Pis Su Gider Açma Servisi sizlere gider açma makineleri marifeti ile pratik ve kolay çözümler sunmaktadır. Sizi rahatsız eden tuvalet ve tesisat tıkanmalarında bizlere ulaşın profesyonel personel ve Robot Makineler ile siz kahvenizi içerken biz sorununuzu çözelim.

 

Çankaya Makineli Tıkalı Mutfak Lavabo Açma

 

Lavabo giderlerinde oluşan tıkanıklıklar lavabonuzda pis su birikmesine ve  pis kokuya sebep olmaktadır. Sabah dinç bir uykudan sonra yüzünüzü yıkamak için lavabonuza eğildiğinizde burnunuza gelen o kötü koku  ve el yüz yıkama esnasında lavabonuzda biriken kirli su sabahın bütün güzelliğini üzerinizden alır götürü. Çankaya Tıkalı Lavabo Pis Su Borusu Açma Servisi  tıkalı lavabo mutfak banyo balkon gibi tıkalı giderlerinizi açmak için gerekli donanım ile sizleri beklemektedir.

Tıkalı Lavabo Açma Ankara

Tıkalı Lavabo Açma Ankara

 

Çankaya Makine ile Kırmadan Tıkalı Mutfak Açma

 

Günlük yemeklerimizi yaptığımız, çocuklarımıza meyve, yemeklerimize sebzelerinizi yıkadığınız Mutfak Lavabosunun Tıkanması mutfağına önem veren her kadının ortak sorunudur.

Mutfak lavabosu kullanım amacı sebebi ile diğer bütün lavabolardan daha önemlidir ve temizliği son derece  özenlidir.

Mutfak Lavabo Giderleri genelde lavaboya boşaltılan yemek artıkları, çay, yada kullanılmış yemek yağları gibi bir çok sebepten tıkanmaya yol açmaktadır. Mutfak lavabonuz mu tıkandı? artık korkmayın çünkü Çankaya Tıkalı Mutfak Gideri Açma Servisimiz Mutfak Gideri Açma Robotları ile tıkalı gideri kırmadan açmaktadır.

Tıkalı Mutfak Gideri Açma Ankara

Tıkalı Mutfak Gideri Açma Ankara

 

Çankaya Tıkalı Kanal Gider Açma

Çankaya Tıkalı Kanal Gider Açma

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.