Posted by mrtplvc - 4 Mayıs 2015 - Tıkanıklık - 6 Comments

Çankaya Makineli Kırmadan Tıkanıklık Açma

 

 

Çankaya bölgesin de Çankayalıların hizmetine sunduğumuz Kırmadan Tıkalı Pis Su Gider Açma Servisi sizlere gider açma makineleri marifeti ile pratik ve kolay çözümler sunmaktadır. Sizi rahatsız eden tuvalet ve tesisat tıkanmalarında bizlere ulaşın profesyonel personel ve Robot Makineler ile siz kahvenizi içerken biz sorununuzu çözelim.

 

 

 

 

 

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?

 

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını Aski pis su hattına taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanıklık sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve kada contadır. Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır.

Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Çankaya Makineli Tıkalı Mutfak Lavabo Açma

 

Lavabo giderlerinde oluşan tıkanıklıklar lavabonuzda pis su birikmesine ve  pis kokuya sebep olmaktadır. Sabah dinç bir uykudan sonra yüzünüzü yıkamak için lavabonuza eğildiğinizde burnunuza gelen o kötü koku  ve el yüz yıkama esnasında lavabonuzda biriken kirli su sabahın bütün güzelliğini üzerinizden alır götürü. Çankaya Lavabo Pis Su Borusu Tıkanıklık Açma Servisi  tıkalı lavabo mutfak banyo balkon gibi tıkalı giderlerinizi açmak için gerekli donanım ile sizleri beklemektedir.

Tıkalı Lavabo Açma Ankara

Tıkalı Lavabo Açma Ankara

 

Çankaya Makine ile Kırmadan Tıkalı Mutfak Açma

 

Günlük yemeklerimizi yaptığımız, çocuklarımıza meyve, yemeklerimize sebzelerinizi yıkadığınız Mutfak Lavabosunun Tıkanması mutfağına önem veren her kadının ortak sorunudur.

Mutfak lavabosu kullanım amacı sebebi ile diğer bütün lavabolardan daha önemlidir ve temizliği son derece  özenlidir.

Mutfak Lavabo Giderleri genelde lavaboya boşaltılan yemek artıkları, çay, yada kullanılmış yemek yağları gibi bir çok sebepten tıkanmaya yol açmaktadır. Mutfak lavabonuz mu tıkandı? artık korkmayın çünkü Çankaya Tıkalı Mutfak Gideri Açma Servisimiz Mutfak Gideri Açma Robotları ile tıkalı gideri kırmadan açmaktadır.

Tıkalı Mutfak Gideri Açma Ankara

Tıkalı Mutfak Gideri Açma Ankara

 

Çankaya Tıkalı Kanal Gider Açma

Çankaya Tıkalı Kanal Gider Açma

 

 

 

 

6 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.