Posted by mrtplvc - 5 Haziran 2015 - Tıkanıklık - 15 Comments

GÖLBAŞI TIKANIKLIK AÇMA

 

Gölbaşı’nda hizmet veren mobil servis aracımız, Robot Makine ile en zorlu tıkanıklıkları kolayca açmaktadır. Ev, İş yeri, Villa, Konut, Dubleks, Bahçe su giderleri, Atık Su Büzleri, Mazgal boru ve kanalları, Yağmur suyu Balkon giderleri gibi su tahliye edilen her türlü boru ve tesisat tıkanıklıklarında sizlere yardım için hizmetinizdeyiz. Mutfak Taşma ve tıkanması, Banyo taşma ve tıkanması, Mutfak Lavabo taşma ve tıkanması gibi sorunlarda KIRMADAN Robot Makinelerle tıkanıklıkları bulup kolayca açıyoruz.

 

 

 

 

 

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?

 

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını Aski pis su hattına taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanıklık sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve kada contadır. Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır.

Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

 

Pis Su Boruları Nasıl Tıkanır?

 

Mutfak Lavabosu, Banyo, tuvalet gibi alanların atık sularını rögara taşıyan pis su boruları, dışarıdan düşürülen çorap, çamaşır, bez parçalarının boruda sıkışması, ıslak mendil gibi lavabo ve tuvaletlerde kullanılan temizlik mendillerinin sıkışması, yada pimaş boruda ters eğim sebebi ile pislik  birikmesinden kaynaklı  tıkanma yaşanmaktadır. Bu tıkanmalar pis su boruların da geriye doğru taşarak ilk çıkış noktasından dışarıya çıkmaktadır. Bu çıkış noktaları binanın en alt katlarında bulunan dairelerin, lavabo ve tuvaletlerinden taşmaktadır. Pis su taşması oldukça sıkıntılı bir durumdur ve daha ileri seviyeye gelmeden acilen müdahale gerektirir. Gölbaşı Tıkalı Kanal Açma ekibimiz, Robot Makine ile kırmadan ve evin içine herhangi bir zarar vermeden pimaş içerisine girerek tıkanıklığa sebep olan cismi parçalayarak borudan ileriye akacak duruma getirmekte, yada geri çekerek dışarı çıkarmaktadır.

En zorlu tesisat tıkanmalarını bile profesyonel makine ile kolayca aça bilmekteyiz. Gölbaşı Tıkalı Kanal Gider Tuvalet Mutfak Lavabosu açan firma olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tıkanıklığınız ne durumda olursa olsun mutlaka bizi arayın.

Unutmayın lavabo, tuvalet, mutfak giderinden gelen pis kokular ileri ki zamanlarda bir tıkanmanın olabileceğine işarettir.

Villa rogar hatları, binadan bahçeye olan bağlantı hatları Robot Makine ile açılabilmektedir. Müstakil villa pis su gider borularını temizletmek için de Gölbaşı Tıkalı Kanal Açma servisini araya bilirsiniz.

Gölbaşı Tıkalı Gider Açma Servisi sizlere hizmet için hazırdır.

Murat Sıhhi Tesisat / Gölbaşı Tıkalı Gider Açma

Gölbaşı Tıkalı Gider Açma Makinesi Ankara

Gölbaşı Tıkalı Gider Açma Makinesi Ankara

15 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.