Posted by mrtplvc - 5 Haziran 2015 - Tıkanıklık - 12 Comments

Gölbaşı Tıkanmış Kanal Gider Atık Su Borusu Açma

 

Gölbaşı’nda hizmet veren mobil servis aracımız, Robot Makine ile en zorlu tıkanıklıkları kolayca açmaktadır. Ev, İş yeri, Villa, Konut, Dubleks, Bahçe su giderleri, Atık Su Büzleri, Mazgal boru ve kanalları, Yağmur suyu Balkon giderleri gibi su tahliye edilen her türlü boru ve tesisat tıkanıklıklarında sizlere yardım için hizmetinizdeyiz. Mutfak Taşma ve tıkanması, Banyo taşma ve tıkanması, Mutfak Lavabo taşma ve tıkanması gibi sorunlarda KIRMADAN Robot Makinelerle tıkanıklıkları bulup kolayca açıyoruz.

 

Pis Su Boruları Nasıl Tıkanır?

 

Mutfak Lavabosu, Banyo, tuvalet gibi alanların atık sularını rögara taşıyan pis su boruları, dışarıdan düşürülen çorap, çamaşır, bez parçalarının boruda sıkışması, ıslak mendil gibi lavabo ve tuvaletlerde kullanılan temizlik mendillerinin sıkışması, yada pimaş boruda ters eğim sebebi ile pislik  birikmesinden kaynaklı  tıkanma yaşanmaktadır. Bu tıkanmalar pis su boruların da geriye doğru taşarak ilk çıkış noktasından dışarıya çıkmaktadır. Bu çıkış noktaları binanın en alt katlarında bulunan dairelerin, lavabo ve tuvaletlerinden taşmaktadır. Pis su taşması oldukça sıkıntılı bir durumdur ve daha ileri seviyeye gelmeden acilen müdahale gerektirir. Gölbaşı Tıkalı Kanal Açma ekibimiz, Robot Makine ile kırmadan ve evin içine herhangi bir zarar vermeden pimaş içerisine girerek tıkanıklığa sebep olan cismi parçalayarak borudan ileriye akacak duruma getirmekte, yada geri çekerek dışarı çıkarmaktadır.

En zorlu tesisat tıkanmalarını bile profesyonel makine ile kolayca aça bilmekteyiz. Gölbaşı Tıkalı Kanal Gider Tuvalet Mutfak Lavabosu açan firma olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tıkanıklığınız ne durumda olursa olsun mutlaka bizi arayın.

Unutmayın lavabo, tuvalet, mutfak giderinden gelen pis kokular ileri ki zamanlarda bir tıkanmanın olabileceğine işarettir.

Villa rogar hatları, binadan bahçeye olan bağlantı hatları Robot Makine ile açılabilmektedir. Müstakil villa pis su gider borularını temizletmek için de Gölbaşı Tıkalı Kanal Açma servisini araya bilirsiniz.

Gölbaşı Tıkalı Gider Açma Servisi sizlere hizmet için hazırdır.

Murat Sıhhi Tesisat / Gölbaşı Tıkalı Gider Açma

Gölbaşı Tıkalı Gider Açma Makinesi Ankara

Gölbaşı Tıkalı Gider Açma Makinesi Ankara

12 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.