Posted by mrtplvc - 20 Şubat 2018 - Tıkanıklık - 1 Comment

Mutfak Lavabo Gideri Tıkanıklık Açma Ankara

 

 

Gider tıkanıklığı konusunda neler yapmanız konusunda bilinçli olursanız, doğru yerden destek alırsanız, mutfak gideri tıkandı diye sorun yaşamazsınız. Mutfak lavabo gideri tıkanıklık açma Ankara firmamız evinizde tadilat yapmanızı gerektirecek çalışmalar yapmadan mutfak tıkanıklığını açar. Firmamız tıkalı mutfak gideri açma için robot makine ile lavabo açma hizmeti vermektedir. Bu yüzden geçmişte yaşadıklarınızı unutun. Pimaş boru tıkanıklığı, gider tıkanıklığı kabus olmaktan çıktı. Hizmeti doğru yerden alırsanız, tıkanan mutfak lavabosu zahmetsizce açılacaktır.

Mutfak lavabosu tıkandı, sorun yaşıyorum diyenler tıkanıklık tespiti için kameralı cihaz kullanan, tıkanıklığı açarken de cihazla hizmet veren firmalardan profesyonel destek almalıdır. Bu şekilde mutfak gideri açma sırasında kırmadan sorun çözümlenmiş olur. Özenle döşettiğiniz fayanslarınız zarar görmesin, evinizin de bütünlüğü korunsun istiyorsanız, eski yöntemleri kullanan tesisatçılar ile çalışmamalısınız.

Mutfaktan su taşıyor, ne yapmalıyım diye panik yapmadan firmamızdan usta çağırabilirsiniz. Tıkanıklık açma sırasında kullandığımız yeni yöntemler sayesinde zorluk çekmeden mutfak tıkanıklığını açıyoruz. Daha önceden kullanılan yöntemlerde fayanslar kırılır, tıkanıklık yeri bulunmaya çalışılırdı. Firmamız robot makine ile lavabo açma işlemi yapmaktadır. Mutfak tıkanıklığı bir evde en sık yaşanan sorunlar arasındadır. Bundan nasıl kurtulacağınızı, tıkanıklığın nasıl açılacağını bilirseniz, zaman geçirmeden mutfak lavabo gideri tıkanıklık açma Ankara firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Mutfak lavabosundaki tıkanıklık ilk aşamada mutfaktan gelen pis koku ile kendini gösterebilir. Tesisatta kullanılan pimaş boruların içinde biriken atıklar bu kokuya neden olur. Mutfak gideri tıkandı diyerek panik içinde tesisatçı aramak yerine zamanında giderleri bu atıklardan temizletin. Ankara’da lavabo açıcı firma olarak profesyonel hizmet veren firmamızı arayın. Robot makine ile lavabo açma konusunda uzman ekiplerimiz modern donanımlarla size yardımcı olacaktır. Mutfak gideri açma alanında yeni yöntemlerle, cihazlarla, robotla tıkanıklığı açıyoruz. Mutfakta hanımlar rahat çalışsın, hijyen ortamı korunsun, eviniz zarar görmesin diye tesisat alanındaki yenilikleri sizlere hizmet olarak sunuyoruz. Mutfak lavabo gideri tıkanırsa, firmamızdan 7/24 acil usta desteği alabilirsiniz.

Mutfak Neden Tıkanır?

 

 

Tesisattaki en önemli tıkanıklık sorunu mutfak giderlerinde yaşanır. Bunun nedeni her gün mutfakta yemek, bulaşık gibi işlerin yapılıyor olmasıdır. Mutfak gideri tıkandı dediğinizde mutfakta bütün işleriniz aksamaya başlar. Bütün düzeniniz alt üst olur. Bu sorunla karşılaşanlar mutfak lavabo gideri tıkanıklık açma Ankara servisimizi arayarak profesyonel destek alabilir. Mutfak giderinin neden tıkandığını anlamak pekte zor değildir. Hanımlar ne kadar dikkatli olsa da, zaman içinde atıklar yüzünden pimaş boruda tıkanıklık oluşmaya başlar. Bu yüzden mutfak lavabosundan sular geri gelmeye başlar. Ayrıca mutfaktan gelen pis koku yüzünden rahatsız olursunuz.

Mutfak tıkanıklığı daha çok giderlerde biriken yağ ve yemek kalıntılarından, kireç kalıntılarından ve deterjan artıklarından kaynaklanır. Bulaşık yıkarken giderlere kaçan atıklar, donmuş yağlar maalesef pimaş boru tıkanıklığına neden olur. Hanımlar bunu pompalayarak açmaya çalıştığında, sadece geçici bir çözüm olur. Devamında daha büyük mutfak tıkanıklığı sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Çünkü siz pompaladıkça atıklar giderin bir köşesinde birikmeye başlar. Beklemediğiniz bir zamanda mutfak gideri tıkandı, mutfaktan su geliyor gibi istemediğiniz sorunlar yaşamaya başlarsınız.

Sıkça kullandığınız mutfak lavabosu devamlı şekilde deterjanların, yemek yağlarının, atıkların etkisi altında kaldığını unutmamalısınız. Bunlar pimaş boruda biriktikçe mutfaktan kötü koku geliyor diye yakınmaya başlarsınız.  Bu yağ kalıntıları, yemek atıkları pimaş içinde donarak borunun çeperlerine yapışır. Bu da zamanla mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı gibi tesisat problemlerine neden olur. Siz kızartma yağlarını tavayla lavaboya dökerek bundan kurtulduğunuzu sanırsınız. Ancak bu yağların zamanla pimaş boruyu tıkayacağınız hiç düşünmezsiniz. Bu sadece kendi mutfak giderlerinizi değil, alt kattaki dairelerin giderlerini bile etkileyebilir. Ortak giderlerde böyle tıkanıklık olursa, apartmanlarda büyük sorun yaşanabilir.

Lavabo tıkandığı zaman mutfaktan su taşıyor diye yakınmaya başlayabilirsiniz. Mutfak lavabo gideri tıkanıklık açma Ankara firmamızı aradığınızda ustalarımıza mutfak borusu tıkandı diye bilgi verirseniz, sizlere en iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Mutfak giderinin neden tıkanabileceğini tahmin eden ustalarımız robot makine ile Kırmadan lavabo açma için en kısa sürede evinize gelecektir. Tıkanıklığın lavabo pimaş borusundan mı olduğunu ve tıkanıklığı açmak için yapacakları tüm çalışmaları kırmadan, etrafa zarar vermeden yapacaklar. Firmamızın alanında uzman, işinin ehli ustaları mutfak gideri tıkanıklığında modern yöntemleri kullanarak, fayansları kırmadan çalışırlar. Ankara’da lavabo açıcı firma ihtiyacınız olursa, telefonla arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır ?

 

Mutfak lavabosu tıkandığı zaman öncelikle tıkanıklığın yeri bulunmalıdır. Tıkanıklık lavabonun altındaki hortumlarda ya da su aktarma aparatlarında olursa, biraz eliniz yatkınsa duruma müdahale edebilirsiniz. Bunu lavabo açıcı dediğimiz kimyasal açıcılarla açmayı deneyebilirsiniz. Mutfak lavabosu bu yöntemle açılırsa tıkanıklık sorununuz giderilmiş olur. Ancak bu tür kimyasal açıcıları kullandığınız zaman giderlere bolca su dökmelisiniz. Çünkü kimyasal boruda beklerse, zaman içinde reaksiyon göstererek pimaş boruya zarar verir. Borunun büzüşmesine bazen delinmesine kadar gidecek büyük sorunlara yol açabilir. Bu yüzden lavabo açıcı kullanacaksanız, üzerinde belirtildiği gibi gidere bolca su dökmeyi unutmayın. Ayrıca mutfak lavabosu tamamen tıkalı olursa, bu tür kimyasalları kullanmaktan kaçının.

Tıkanıklık sorunu pimaş tıkanmasından kaynaklanıyorsa Ankara’da lavabo açıcı firma olarak hizmet veren firmamızdan usta çağırmanızı tavsiye ederiz. Firmamız mutfak gideri açma konusunda yeni yöntemlerle hizmet vermektedir. Robot makine ile lavabo açma ile kırmadan pimaş boruda biriken yemek ve yağ artıklarını temizliyoruz. Pimaş boruya yapışmış olan yağ katmanlarını da yüksek basınç veren cihazla çözerek, pimaş boruların içini yeni hali gibi yapıyoruz. Böylece mutfakta yaşadığınız tıkanıklık sorunu en kolay şekilde çözümleniyor.

Bu şekilde cihaz kullanılmadan mutfak gideri açma hizmeti veren tesisatçılarla çalışmanızı önermeyiz. Tıkanan pimaş boruyu açmak için her yeri kırıp dökerler. Tıkanıklıktan kurtulayım derken, evde yaptığınız ek tadilatlarla bu iş size pahalıya patlar. Mutfak lavabo gideri tıkanıklık açma Ankara servisimiz müşteri memnuniyetini gözeterek robotla tıkanıklık açma hizmeti vermektedir.

Robot makine ile lavabo açma hizmetinde ustalarımız önce kameralı cihaz yardımıyla pimaş boruda tıkanıklığın yerini bilgisayar ortamında tespit eder. Bu tespitte tıkanıklığa neden olan yabancı cisim ve atıkların neler olduğu da belirlenir. Kameralı tıkanıklık tespitinden sonra robot dediğimiz kanal açma makinesi ile tıkanıklığın açılmasına başlanır. Robot makinenin ucuna tıkanmaya neden olan yabancı maddeyi çıkarmaya uygun bir aparat takılır. Giderden sokulan robot tıkanıklığın olduğu yere kadar ilerletilir. Robot tıkanan yerdeki atıkları uygun şekilde parçalayarak kanalizasyona gönderebilir ya da kendi ekseninde dönerek bu atıkları üzerine sarar. Bu şekilde mutfak giderinden dışarıya çıkararak tıkanıklığı açar. Pimaş boruda yağlanma yoğun olursa, mutfak lavabo gideri tıkanıklık açma Ankara firması olarak basınçlı yıkama makinesi yardımıyla pimaş borudaki yağlanmayı çözeriz.

Mutfaktan su taşıyor, mutfak lavabosu tıkandı diye strese girmeyin. Makalemizde açıkladığımız gibi tıkanan mutfak gideri açma hizmetimizde yeni yöntemleri kullanıyoruz. Ankara’da lavabo açıcı firma ihtiyacınız olursa, ekiplerimiz robot makine ile lavabo açma hizmeti verecektir. Fayansları kırmadan, yıkıp dökmeden tıkanıklığı açıyoruz.

Ankara Tıkalı Mutfak Lavabosu

PURSAKLAR KIRMADAN MAKİNE İLE TIKALI GİDER BORU AÇMA

GÖLBAŞI MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER KANAL AÇMA

ETİMESGUT MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER AÇMA

ÇANKAYA MAKİNE İLE TIKALI GİDER KANAL AÇMA

SİNCAN MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER KANAL AÇMA

MAMAK MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI KANAL GİDER AÇMA

ERYAMAN MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER KANAL AÇMA

KEÇİÖREN KIRMADAN MAKİNE İLE TIKALI GİDER AÇMA

YENİMAHALLE ROBOT MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER AÇMA

ÇAYYOLU MAKİNELİ KIRMADAN KANAL AÇMA

ÜMİTKÖY MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI KANAL AÇMA

ÇANKAYA MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI KANAL AÇMA

SİNCAN MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI KANAL AÇMA

 

 

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.