Posted by mrtplvc - 5 Haziran 2015 - Tıkanıklık - 10 Comments

PURSAKLAR TIKANIKLIK AÇMA

 

Pursaklar’da hizmet vermekte olan Mobil servis aracımız Tuvalet tıkanmalarında, Banyo taşmasında, Mutfak ve Lavabo, Balkon gider tıkanıklıklarında sizlere kırmadan Robot makine ile açma hizmeti vermektedir.

Mutfak, Banyo, Tuvalet, Lavabo taştı tesisat tıkandı  sorunu bizim için hiç sorun değil. En zorlu tıkanmaları Robot Makine sayesinde KIRMADAN kolayca açıyoruz.

Pursaklar Tıkalı Gider Açma Servisi, Tesisat tıkanıklıkların da en son model ve modern makineler ile profesyonelce hizmet vermektedir.

Size hizmet için bizi aramanız yeter. 7/24  Size hizmet için ekiplerimiz hazır beklemektedir.

 

 

 

 

 

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?

 

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını Aski pis su hattına taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanıklık sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve kada contadır. Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır.

Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

Pursaklar Tıkalı Mutfak Kanal Gideri Açma

Su Boruları Giderler Neden Tıkanır? Nasıl Açılır?

 

Tuvalet, Mutfak Banyo gibi alanlarda kullanılan atık suyu evimizden dışarı çıkmasını sağlayan pis su giderleri zaman içerisinde tıkana bilirler. Bu tıkanmalar bazen dışarıdan su giderlerine kaçırılan çorap, çamaşır, bez, ıslak mendil parçalarından olabilir, ya da mutfak giderlerinden sıkça gördüğümüz yağlanmadan dolayı oluşabilirler.

Pimaş su borularının tıkanmasına en büyük etkenlerden biride, boruya su akım eğiminin tam verlmemesinden dolayı, borunun içinde suyla birlikte pisliğinde göllenmesi ve bu pisliğin zaman içerisinde katılaşarak tıkanmaya sebep olmasından kaynaklanmaktadır. Ya da özellikle müstakil evlerde binalarda çökme diye tabir edilen bir hareketlilik sebebi ile borunun ezilmesinden kaynaklı tıkanmalarda oluşabilmektedir.

Bina yapılanması haricinde müstakil konutlarda, pimaş borularda ince çatlaklardan yada conta konulmamış birleşim noktalarından ağaç ve bitki köklerinin pimaşın içerisine girerek tıkanmaya sebep olmaktadır.

Tıkalı gider sorununuz var ise bunu mutlaka profesyonel Pursaklar Tıkalı Kanal Gider Açma ekiplerimizden yardım isteyerek açtırınız. Tıkanmış bir boruya, içi su dolu olduğundan dolayı kimyasal etki etmeyecektir. Kimyasalın etki mesafesi de pimaş boruların ileri seviyede tıkanmalarını açmak için yeterli değildir. Ancak sıkça tıkanma sorunu yaşıyor iseniz, profesyonel olarak robot makine ile açma işlemi yaptırdıktan sonra tekrar tıkanma olmadan önce periyodik aralıklarla kimyasl kullanıla bilir.

Diğer Hizmetlerimiz :

Murat Sıhhi Tesisat / Pursaklar Tıkanıklık Açma

 

Pursaklar Kanal Açma Servisi

Pursaklar Kanal Açma Servisi

 


10 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.