Posted by mrtplvc - 5 Haziran 2015 - Tıkanıklık - 8 Comments

Pursaklar Robot Makine ile Tıkalı Gider Açma Servisi

 

Pursaklar’da hizmet vermekte olan Mobil servis aracımız Tuvalet tıkanmalarında, Banyo taşmasında, Mutfak ve Lavabo, Balkon gider tıkanıklıklarında sizlere kırmadan Robot makine ile açma hizmeti vermektedir.

Mutfak, Banyo, Tuvalet, Lavabo taştı tesisat tıkandı  sorunu bizim için hiç sorun değil. En zorlu tıkanmaları Robot Makine sayesinde KIRMADAN kolayca açıyoruz.

Pursaklar Tıkalı Gider Açma Servisi, Tesisat tıkanıklıkların da en son model ve modern makineler ile profesyonelce hizmet vermektedir.

Size hizmet için bizi aramanız yeter. 7/24  Size hizmet için ekiplerimiz hazır beklemektedir.

Pursaklar Tıkalı Mutfak Kanal Gideri Açma

Su Boruları Giderler Neden Tıkanır? Nasıl Açılır?

 

Tuvalet, Mutfak Banyo gibi alanlarda kullanılan atık suyu evimizden dışarı çıkmasını sağlayan pis su giderleri zaman içerisinde tıkana bilirler. Bu tıkanmalar bazen dışarıdan su giderlerine kaçırılan çorap, çamaşır, bez, ıslak mendil parçalarından olabilir, ya da mutfak giderlerinden sıkça gördüğümüz yağlanmadan dolayı oluşabilirler.

Pimaş su borularının tıkanmasına en büyük etkenlerden biride, boruya su akım eğiminin tam verlmemesinden dolayı, borunun içinde suyla birlikte pisliğinde göllenmesi ve bu pisliğin zaman içerisinde katılaşarak tıkanmaya sebep olmasından kaynaklanmaktadır. Ya da özellikle müstakil evlerde binalarda çökme diye tabir edilen bir hareketlilik sebebi ile borunun ezilmesinden kaynaklı tıkanmalarda oluşabilmektedir.

Bina yapılanması haricinde müstakil konutlarda, pimaş borularda ince çatlaklardan yada conta konulmamış birleşim noktalarından ağaç ve bitki köklerinin pimaşın içerisine girerek tıkanmaya sebep olmaktadır.

Tıkalı gider sorununuz var ise bunu mutlaka profesyonel Pursaklar Tıkalı Kanal Gider Açma ekiplerimizden yardım isteyerek açtırınız. Tıkanmış bir boruya, içi su dolu olduğundan dolayı kimyasal etki etmeyecektir. Kimyasalın etki mesafesi de pimaş boruların ileri seviyede tıkanmalarını açmak için yeterli değildir. Ancak sıkça tıkanma sorunu yaşıyor iseniz, profesyonel olarak robot makine ile açma işlemi yaptırdıktan sonra tekrar tıkanma olmadan önce periyodik aralıklarla kimyasl kullanıla bilir.

Diğer Hizmetlerimiz :

Murat Sıhhi Tesisat / Pursaklar Tıkanıklık Açma

 

Pursaklar Kanal Açma Servisi

Pursaklar Kanal Açma Servisi

 


8 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.