Posted by mrtplvc - 29 Mayıs 2018 - Bölge Su Tesisatı, Tıkanıklık - No Comments

TIKANIKLIK AÇMA ANKARA

 

Bina kullanım alanlarında atık su giderlerinde çeşitli sebeplerden dolayı tıkanıklık oluşmaktadır. Bu tıkanıklıklar, tuvalet tıkanıklığı, mutfak lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı ve bina ana hat tıkanıklığı olarak sınıflandırıla bilir.

Tuvalet Tıkanıklık Açma

 

Tuvalet tıkanıklığı genel olarak yanlışlıkla düşürülen bez, çocuk peti gibi yabancı cisimler sebebi ile oluşmaktadır. Genel olarak bu yabancı cisimler, deve boynu, dirsek ve çatal gibi dönemeçli alanlarda sıkışarak tıkanmaktadır. Bu gibi tıkanıklıklar anca Robot Kanal Açma Makinesi ile kırmadan açıla bilir. Ankara Tuvalet Tıkanıklık Açma Servisimiz en güçlü makineler ile borularda oluşan tıkanmaları Kırmadan kolayca açabilmektedir.

Mutfak Lavabo Tıkanıklık  Açma 

 

Mutfak lavabo borusu, diğer giderlerin aksine yağlanma ve yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Yemek ve bulaşık atıklarında ki yağ parçaları zamanla pimaş boru yüzeylerine tutunarak boruda daralmaya ve zamanla da tıkanıklığa sebep olmaktadır. Mutfak lavabo tıkanıklığı için özel Tıkalı Boru açma makinemiz ile hassas pimaşları kırmadan yağları parçalayarak temizliyoruz. Mutfak lavabo giderinde oluşan tıkanıklık açma uygulaması esnasında bol sıcak su ile parçalanan yağ ve yemek atıklarının kanalizasyona atılması sağlanmaktadır. Özellikle ana hatta oluşan tıkanıklık, binan geneli kullanılan suyun en alt katta bulunan dairenin mutfak tezgahının altından dışarı çıkmasını ve pis suyun taşmasına sebep olmaktadır. Ankara Mutfak Lavabosu Tıkanıklık Açma servisimiz, özel makine ve ekipmanlar ile kırmadan kolayca pimaş tıkanıklıklarını açmaktadır. 7

Ankara Tıkanıklık Açma

İlçe Servisleri: 

Yenimahalle, Keçiören, Pursaklar, Mamak, Çankaya, Çayyolu, Ümitköy, Etimesgut, Sincan, Eryaman, Gölbaşı

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.