Posted by mrtplvc - 4 Mayıs 2015 - Bölge Su Tesisatı, Tıkanıklık - 8 Comments

ÇAYYOLU CİHAZLA TIKANIKLIK AÇMA

 

 

Tuvalet tıkandı ne yapmalıyım? artık bunu siz düşünmeyin diye biz Çayyolu Tıkalı Tuvalet Pimaş Açma Servisini hizmetinize sunduk. Robot makine ve ekipmanlar ile kırmadan, zarar vermeden  tıkalı tuvaletinizi açıyoruz.

Siz içeride çayınızı yudumlar iken Çayyolu Tıkalı Gider Açma ekibimiz tuvaletiniz de Banyonuz da Mutfağınız da Lavabonuzda Balkon giderlerin de oluşan tesisat tıkanıklığını kolayca açıyor ve gününüzün geri kalanın da sizleri mutlu etmeyi başarıyor.

 

 

 

 

 

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?

 

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını Aski pis su hattına taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanıklık sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve kada contadır. Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır.

Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

Tuvalet Tıkandı Nasıl Açılır ?

 

Tuvalet boruları, dışarıdan kanala düşen bez, çamaşır, çocuk bezi gibi yabancı cisimlerin boru içlerinde sıkışması ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklıklar, tuvalet taşından ve klozetlerden suyun taşması, klozetten giden suyun banyo süzgeçlerinden çıkması gibi sorunlara yol açmaktadır. Çayyolu Tıkalı Gider Açma ustalarımız, Robot makineler ile Kırmadan açmaktadır. Tuvalet tıkandı, tuvalet taştı, tuvaletten su gitmiyor gibi sorunlar yaşıyor iseniz profesyonel hizmet almak için Çayyolu Takalı Kanal Açma servisimizi arayabilirsiniz.

Çayyolu Mutfak Lavabosu Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

 

Hiç istemediğiniz bir zaman da Mutfağınız mı tıkandı? sakın endişe etmeyin. Mutfak tıkanıklıklarını Özel Makine ve aparatları ile Kırmadan gürültü yapmadan kolayca açıyoruz. Mutfak gider boruların da tıkanmalara ve geri taşmalara sebep olan, yemek ve yağ birikintileri, yemek atıkları gibi kalıntıları Robot makine ile boruları ve fayansları kırmadan parçalayarak açılmasını sağlıyoruz.

Tıkalı Mutfak Gideri Açma Ankara

Eviniz de misafiriniz var ve Mutfağınız mı Tıkandı? hiç sorun değil ortalama yarım saat içerisin de misafirinizi rahatsız etmeden sizi bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Çayyolu Tıkalı Gider Pis Su Gideri Açma servisi Banyo Tıkanması, Mutfak Tıkanması, Lavabo tıkanması gibi sorunlarınız da da uzman ekip ile hizmetinizdedir.

Tıkalı Kanal Açma Kimyasalı 

İleri seviyede olmayan, hafif tıkanıklıklar için nalbur ve yapı marketlerden temin edeceğiniz kanal açma kimyasalları kullana bilirsiniz. Ancak Tıkanma olduktan sonra tuvalet yada lavabo pis su boruları su ile dolu olduğundan kimyasal tıkalı alana ulaşamayacak ve etkili olmayacaktır. Tıkalı Kanal açma kimyasalı tıkanma olmadan önce uygun zaman aralığında kullanılarak tıkanma olmasını engelleye bilirsiniz.

“Sorunlarınızı biz çözelim, siz mutlu olun.”

Kızılay Gider Açma

Çayyolu Gider Açma

8 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.