Posted by mrtplvc - 25 Mayıs 2015 - Tıkanıklık - 10 Comments

Kırmadan Tıkalı Kanal Gider Açma

 

Atık su giderlerine giden, çorap, çamaşır, bez parçası, çocuk bezi gibi yabancı cisimler sebebi ile sık sık pis su boruları tıkanmaktadır. Bu sorun sadece sizde değil Ankara genelinde her ev ve binada yaşanan sorundur. Tuvalet, Lavabo, Mutfak, Klozet gibi kullanım alanlarında yağlanma, yemek artıkları, ıslak mendil, eğim tersliği, ve boruda çökme sebebi ile bükülme ezilme yaşanmakta ve bunlar da tıkanıklığa, su taşmasına sebep olmaktadır. Eryaman Tıkalı kanal açma ustalarımız Robot Makine ve aletler ile tıkanıklıkları kırmadan kolayca açmaktadır.

 

 

 

 

 

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

Tıkalı Tuvalet ve Lavabo Açma yöntemi

 

Tıkalı Gider boruları yada tuvalet, mutfak lavabosu gibi kullanım alanlarını açmak için bir kaç yöntem vardır.

Tuvalet Lavabo Açıcı Kimyasal :

 

Piyasa da Asit bazlı kimyasallardan oluşan Lavabo ve Tuvalet açıcı sıvılar bulunmaktadır. Bu kimyasallar ileri safhaya gelmemiş tıkanıklıkları açabilmektedir. Ancak ileri safhaya gelen tıkanıklıklar da ileriye dönük sorunun devam etmesini engelleyemeyecektir. Ayrıca tıkalı kanal açma kimyasalları tıkanma olmadan önce tıkanma olasılığı anlaşıldığında kullanılmalıdır. Tıkanma oluştuktan sonra pimaş borular su ile dolduğundan dökülen kimyasal tıkanmanın olduğu bölüme gidemeyeceğinden tıkanmayı açamayacaktır.

El Pompası İle Lavabo Açma :

 

Özellikle Mutfak lavabosunun bağlantı hortumlarında oluşan yoğun yemek ve çay tortusu sebebi ile oluşan tıkanıklıkların açılmasında Yada Tuvalet ve Klozet gibi alanların S diye tabir edilen deve boyunların da oluşan tıkanmaları açmak için uygulandığın da sonuç alınabilecek bir tıkalı gider açma yöntemidir.

Robot Makine İle Kırmadan Tıkalı Kanal Açma :

 

Bu yöntem Tuvalet, Mutfak Lavabosu, Klozet tıkanıklığı, pis su tıkanıklıkları, bez, çamaşır, çorap gibi yabancı cisimlerin sebep olduğu zorlu tıkanıklıklar için özel üretilmiş Robot Makine ile yapılan Tıkalı Gider açma uygulamasıdır. Robot Makine ile Kanal açma yöntemi en kesin ve garantili yöntemdir. Robot Makine ile Tıkalı Gider açtırmak için Eryaman Tıkanıklık Açan Firmamız dan yardım alabilirsiniz. Profesyonel Tıkanıklık Açan ustalarımız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

Eryaman Tıkalı Gider Kanal Açma servisi, tıkalı tuvalet, tıkalı banyo, takalı mutfak, tıkalı lavabo tıkalı balkon gibi sorunlarınız da sizlere Robot Makineler ile Kırmadan hizmet vermektedir. Eryaman da Tuvalet tıkandı, Tuvalet taştı, banyo, mutfak, lavabo tesisat tıkandı sorununa uzman çözümler sunuyoruz. Sizi sorun yaratmadan sorunlarınızı çözebilmemiz için bizi arayın. Murat Sıhhi Tesisat bir telefon kadar yakınınızda dır.

* Eryaman Tuvalet tıkandı, Eryaman Mutfak Tıkandı, Eryaman Banyo Tıkandı, Eryaman Lavabo Tıkandı, Eryaman Bina Logar Tıkandı, Eryaman Acil Usta Tuvalet taştı

 

Murat Sıhhi Tesisat

10 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.