Posted by mrtplvc - 28 Mayıs 2015 - Bölge Su Tesisatı, Tıkanıklık - 7 Comments

Çankaya Tıkalı Gider Kanal Açma Servisi

 

 

Çankaya Tıkalı yada Taşan Tuvalet, Banyo Mutfak Lavabo Süzgeç bina gideri (Logar) Balkon Gideri tıkanması tesisat tıkanması gibi sorunlarınız da Çankaya Tıkalı Gider ve Kanal Açma servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Su Taşması, Tıkalı Mutfak Banyo Tuvalet Lavabo gibi sorunları, pimaş takınmaları, pis su tıkanması gibi sorunları Robot Makine İle Kırmadan kolayca pratik çözümlerle açıyoruz. Tıkanmış bir tuvalet yada banyo sorununun üstesinden  tek başına gelemeyebilirsiniz. Ya da açtım sandığınız tıkanmış bir boru siz evinizde yokken tekrar tıkanabilir ve üst komşularınızın pis suyu sizin evinizden taşabilir. Eve döndüğünüzde kötü bir durumla karşılaşmamak için tıkanmış giderleri boru yada pimaşları mutlaka uzman ekiplerimize açtırınız.

 

Tuvalet ve Mutfak Giderleri Neden Tıkanır?,

 

Tuvalet ve Klozet gibi kullanım alanlarında oluşan tıkanıklıklara genel olarak dışarıdan pis su borusuna giden çorap çamaşır, çocuk bezi, gibi yabancı cisimlerin sıkışması sebep olmaktadır. Bu tıkanıklıklar genellikle tesisat borularının çatal ve dirsek gibi geçiş noktaların da olmaktadır. Bir diğer tıkanmada tesisat hatası sebebi ile tesisatta ki pis suyun pimaş içerisinde kalarak pisliğin bu alanda birikmesi ile oluşmaktadır. Çankaya Tıkalı Tuvalet Açma servisimiz, tıkalı tuvaleti geriye doğru taşma yapan tuvalet borularını Robot Makine ile Kırmadan açmaktadır.

Mutfak lavabo borularının tıkanması ise yağ ve yemek atıklarının, özelikle lavaboya dökülen çay posasının pis su borusuna tıkanması ile oluşmaktadır. Mutfak borularının tıkanması özellikle en alt katta oturan ev sahipleri için taşma sorunu olarak ortaya çıkmaktadır. En zorlu mutfak lavabo tıkanmalarını, özel Robot Makine ve Tıkalı Kanal Açma cihazlarımızla kolayca açıyoruz. Çankaya Mutfak Lavabo taşma ve tıkanmalarına Robot makine ile aça servisimiz ile sizlere pratik çözümler sunmaktayız. Kırmadan Dökmeden tıkanma sorunlarını çözüyoruz.

Mutfak ve Tuvaletler de oluşan tıkanma sonucu evinizden su taşıyor, pis sular geri tepiyor ise ve siz bu sorunun sizden mi yoksa binadan mı olduğunu anlamak istiyor iseniz Bu konuda size telefon ile bilgi vermemiz için bizi arayabilirsiniz.

Size daha hızlı ve pratik bir çözüm sunmak için Mobil Hizmet Araçları ile bölgelerde hazır çalışmaktayız. Sorunuz ya da sorunuzu varsa bizi aramayı unutmayın. 7 / 24 hizmet telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Murat Sıhhi Tesisat
Ankara Su Tesisatci

Ankara Su Tesisatcı

Tıkanmış giderlerinizi makine ile açıyoruz.

7 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.