Posted by mrtplvc - 30 Nisan 2015 - Bölge Su Tesisatı, Petek temizliği, Su Kaçağı, Tıkanıklık - 5 Comments

Kurtuluş Mahallesi Su Tesisat

Kurtuluş Mahallesi Su Tesisat servisi Sıhhi tesisat sorunlarında sizlere çözüm sunmak için hizmet vermektedir. Klozet Montajı, Lavabo Montajı, Banyo Mutfak Batarya Montajı, Musluk tamiri gibi işlerinizde bir telefon kadar yakınız.

Kurtuluş Su Tesisat

Kurtuluş Su Tesisat

 

Kurtuluş Mahallesi Kimyasallı Petek Temizleme

Isınmayan yada yarısı ısınan peteklere çözüm getiriyoruz. Yüksek doğal gaz faturasına rağmen evinizi ısıtamıyor iseniz, ya da Kombi yüksek derecede olmasına rağmen petekler ısınmıyor ise çözümü petek temizliğidir. Ankara da Kaliteli Petek Temizleme Hizmeti veren Servislerimiz Kurtuluş Petek Temizleme Servisi olarak Kurtuluş Mahallesi ne hizmet vermektedir. Petek Radyatör temizliği için özel üretilmiş Petek Temizleme Makinesi ve Petek Temizleme kimyasalı ile evinizi dağıtmadan kirletmeden sadece banyonuzda ki petek hattına makinemizi bağlayarak buradn bütün petekleri temizliyoruz. Döküm petek temizliği, Panel Petek Temizliği, Radyatör petek temizliği tarafımızdan yapılmaktadır. Petek temizleme uygulamasında ayrıca Kombi de en önemli parçalardan olan Kombi ısıtma eşanjörü, Kombi Devir daim pompası ve diyafram contası gibi parçalar da kireçlerin den arındırılarak hem olası arızalar giderilmekte hem de Doğal gaz tüketiminde %30 (yüzde) dan başlayan tasarruf sağlanmaktadır. Petek temizliği için Kurtuluş Petek Temizliği Servisine Güvenebilirsiniz.

Yüksek Doğal Gaz Faturasına Çözüm Getiriyoruz.  

Petek temizliği gereklimi? Faydaları Nelerdir?

 

Kurtuluş mahallesi Robot Makine İle Tıkanıklık Pis Su Borusu Gider Açma

Kurtuluş Mahallesi Makine İle Tıkalı Gider Tuvalet Açma Servisi Kurtuluş bölgesin de, Tuvalet Tıkandı, Lavabo Tıkandı, Mutfak Tıkandı, Banyo Tıkandı yardım sorunlarına 7/24 hizmet vererek müşterilerinin sorununu çözmektedir. Kırarak daha büyük bir sorun açmak yerine Robot makineler ile kırmadan Tıkanmış Giderleri açmaktadır. Tıkanmış Gider sorununa daha büyük bir soruna döndürmeyin.

Tıkalı Gider Kanal Açma Kurtuluş

Tıkalı Gider Kanal Açma Kurtuluş

 

 

Kurtuluş Mahallesi Kırmadan Su Kaçak Bulma

Kurtuluş Kırmadan Kaçak Su Tespit hizmetini sizlere sunmaktayız. Su kaçağını kırmadan Özel cihazlar ile buluyoruz. Size Hizmet etmemiz için bizi arayın.

 

Kurtuluş Su Kaçak Tespit

Kurtuluş Su Kaçak Tespit

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.