Posted by mrtplvc - 27 Ekim 2015 - Petek temizliği - 3 Comments

KİMYASALLI RADYATÖR PETEK TEMİZLİĞİ DİKMEN

 

 

Dikmen bölgesinde kombilerin daha yoğun çalışmasından dolayı ve ısınma ve soğuma farkının daha fazla olduğu bölge olma münasebeti ile peteklerin tıkanması ve kireçlenmesi, korozyon oluşumunun daha yoğun olduğu bölgedir.

Dikmen Kimyasallı Petek Tesisat temizleme servisi petekler de Kombi içerisinde bulunan ısıtma eşanjörü ve devir daim pompası gibi parçalarda oluşan pas kireç ve yosunlaşma gibi tıkanmalara ve ısı kaybına yol açan pisliği Petek Tesisat temizleme kimyasalı ile temizler ve Petek temizleme makinesi ile dışarı tahliye edilmesini sağlar

 

 

 

 

 

Dikmen Doğal Gaz Petek Tesisat Temizleme Servisi altı ısınmayan ya da kombiye en uzak noktada bulunan petekte hiç ısı alamama gibi sorunları profesyonel yöntemlerle temizleyerek ısınızı ilk günkü durumuna getirir.

Dikmen Makine ile Kimyasallı Petek Temizliği petekleri banyoya bağlantı yapılan Petek temizleme makinesi ile diğer odalar da hiç bir peteği sökmeden TEK TEK yıkama yapmaktadır.

Petekler Ne Kadar Zaman da Temizlenir ?

 

Petek temizliği neden yapılmalı? Petek Temizliği Nasıl yapılır? Petek Temizliğinin faydaları nelerdir? Petek temizliğinde hangi kimyasal kullanılır? gibi soruları bu yazımızda sizlere açıklamaya çalışacağız. Öncelikle amacımız müşterilerimizi bilinçlendirerek daha şeffaf ve güvene dayalı bir iletişim sağlamaktır.

Petek Temizliği Neden Yapılır ?

 

Kombi petekleri zaman içinde içerisinde oluşan pas, kireç ve balçıklanmış su sebebi ile tıkanır ve ısı kaybına uğrar. Genelde görülen belirtiler peteklerin alt kısmının ısınmaması yada kombiye uzak olan peteklerde hiç ısınma olmaması. Bu durumlarda Kombinin petek temizleme bakımı ve filtre bakımı gelmiş demektir. Aslında Kombi petek bakımı bu belirtilerin oluşması beklenmeden her 2-3 yılda bir yapılması gereklidir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Petek temizliği nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgiler sitemizde ki diğer yazılarımızda da bahsedilmiştir. Petek temizliği, Petek Temizleme Makinesi banyo da bulunan petek yerinden çıkarılarak bu peteğin gidiş dönüş hattına bağlanır. Makinenin yüksek devirli devir daim marifeti ve Petek temizleme Kimyasalının çözücü etkisi ile yaklaşık bir buçuk saatlik bir zamanda petekleriniz tek noktadan temizlenir.

Peteklerinizi bize emanet edin size güven ve hizmet sunalım.

 

Murat Teknik Tesisat

Dikmen Kimyasallı Petek Temizleme Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.