Posted by mrtplvc - 17 Mayıs 2017 - Tıkanıklık - No Comments

ETLİK LAVABO TIKANIKLIK AÇMA

 

Etlik Tuvalet açma servisimiz, bez, çamaşır, çorap gibi yabancı cisimlerin pis su borusun da sıkışması sonucu oluşan Tuvalet Tıkanmalarını Robot Makine ve Cihazlarla kırmadan kolayca açmaktadır.

Tuvalet borusunun tıkanması genel olarak dışarıdan boru içerisine kaçırılan çorap, yer bezi, bebek bezi ıslak mendil gibi cisimlerin boruda sıkışması ile oluşmaktadır.

 

 

 

 

 

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?

 

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını Aski pis su hattına taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanıklık sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve kada contadır. Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır.

Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

Tıkalı Mutfak Lavabosu Açma Etlik 

 

Mutfak lavabo giderleri yağ ve yemek atıklarının pis su borularına gitmesi ile zamanla tıkanmaya sebep olmaktadır. Etlik Su Tesisatçısı Robot makineli kanal açma ustaları ile tıkanan mutfak lavabosunu kolayca açmaktadır.

 

Ev yada iş yerlerinde oluşan tıkanıklıkları dert etmeyin artık tıkanmaları Kırma işlemi yapmadan kolayca açıyoruz.

Etlik Su Tesisatçısı

 


No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.