Posted by mrtplvc - 14 Haziran 2019 - Tıkanıklık - No Comments

ROBOT MAKİNELİ TIKANIKLIK AÇMA GÖLBAŞI

 

Bina giderlerinde biriken saç kılı, tuvalet kâğıdı artıkları ve pislikler zamanla giderinizin akışını zayıflatır. Özellikle uzun süre kullanılmayan lavabo ve tuvalet giderleri içerisindeki atıklar donarak giderinizin tıkanmasına sebep olur. Ankara Gölbaşı tıkanıklık açma konusunda işinin ehli ve profesyonel ekibiyle Murat Tesisat, sizlere en iyi hizmeti sunuyor. Sıradan tesisatçıların uyguladığı yöntemleri bir kenara bırakın. Bizler son sistem cihazlarla tıkalı giderinizi açıyoruz.

KIRMADAN TIKALI MUTFAK LAVABOSU AÇMA

Tıkalı giderin bulunduğu boruya yerleştirilen makinalarımız sayesinde gider borularınıza zarar vermeden uygulanan bu yöntemle giderinizdeki tıkanıklık açılır, tıkanıklığa sebep olan artıklar bu cihaz sayesinde ya giderinize gönderilir ya da makinanın ucundaki çelik tele dolanarak borudan dışarı çıkarılır. Bu sayede aynı bölgede ikinci bir tıkanıklık oluşmasının önüne geçilmiş olur. Murat Tesisat, Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet verdiği gibi Gölbaşı Su Tesisatçısı olarak da hizmet vermektedir.

Her türlü mesken, villa apart, ve işyerlerinin tıkalı giderini açmak bizim işimiz. Arayıp randevu oluşturduktan sonra zamanında adresinize geliyor, arıza tespitini yaptıktan sonra deneyimli personelimizle ve kaliteli cihazlarımızla tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiriyoruz.

CİHAZLA TIKALI TUVALET GİDERİ AÇMA

Sizler günlük yaşantınıza devam ederken bizler sorunu sıfır hatayla onarıyoruz. Ayrıca su tesisatçılığı alanında aklınıza gelebilecek her türlü teknik hizmeti sizlere sunuyoruz. Gölbaşında Gider Tıkanıklık Açma konusunda sizlerin işini kolaylaştıracak bir firma olduğumuzun bilinmesini isteriz.

Evinizde ya da işyerinizde tadilat mı yapacaksınız? Tadilat öncesinde ve sonrasında oluşacak su tesisat işleriniz için bizden yardım almayı unutmayın. Her türlü tadilat işleri firmamızın deneyimli personelince kısa zamanda yapılmaktadır.

TIKALI KANAL BORUSU AÇMA

Önceleri gider tıkanık açma işi eski usül dediğimiz el yordamıyla gider borusuna salınan ince çelik tel yardımıyla yapılmaktaydı. Bu yolla saatlerce güç harcanarak yapılan gider açma işi tam anlamıyla sorunu çözememekteydi.

Teknoloji ilerledikçe bu sektörde de profesyonel cihazlar üretilmeye başladı. Bizler de bu cihazlardan faydalanmaya başladık. Ankara Gölbaşında, en etkili cihaz olan Rothenberger marka tıkanıklık açma makinasını hizmete sunduk.

Bu cihaz sayesinde artık tıkalı gider açma zaman almamaktadır. Çok kısa bir sürede tıkanıklığa sebep olan yeri açıyor ve sizleri bu kötü  durumdan kurtarıyoruz.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.