Posted by mrtplvc - 24 Eylül 2018 - Petek temizliği - No Comments

Etimesgut İlaçlı Petek Tesisat Temizliği

 

Petek temizliği her geçen gün daha fazla talep gören bir hizmettir. Kaloriferle ısınmanın rahatlığına alışanlar düzenli olarak petek bakımını yaptırırlar. Etimesgut ilaçlı petek tesisat temizliği alanında hizmet veren firmamızdan bu konuda profesyonel yardım alabilirsiniz. Peteklerinizde ısınma sorunu yaşamadan zamanında müdahale etmelisiniz. Firmamıza ulaşarak petekler iyi ısınmıyor diye yakınan müşterilerimiz bulunmaktadır. Bunun petek temizliği yapılmadığından dolayı olduğunu öğrendiklerinde, biraz şaşkınlık yaşıyorlar. Ancak peteklerini temizlettiklerinde ısınma sorunları ortadan kalkıyor. Ekiplerimiz ilaçlı petek temizliği yaptığı için zahmetsizce peteklerde biriken kireç, pas, tortu gibi sorunlar gideriliyor.

Altı Isınmayan Petek Neden Olur?

 

Peteklerin ısınma sorunu genellikle peteklerdeki hava sorunundan ya da peteklerin içinde biriken atıklardan, kireçlenmeden kaynaklanır. Eğer peteklerinizde hava olursa, peteklerin üst kısımları ısınmaz. Peteklerinizin temizlik zamanı geçtiyse altı ısınmayan petek sorunuyla karşılaşırsınız. Böyle bir durumda Etimesgut ilaçlı petek temizliği servisimize danışarak peteklerinizin nasıl temizleneceğini öğrenebilirsiniz.  Bu sorun sizleri tedirgin etmesin. İlaç ve makineli temizlik yapıldığı için herhangi bir yerde hasar olmadan, peteklerinize zarar verilmeden tek noktadan işlem yapılır.

İlaçlı Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Petek tesisatınızı temizletmek istediğinizde ilaçlı tesisat temizliği yapan servisimizden hizmet alabilirsiniz. Özellikle peteklerinin söküleceğinden endişe duyanlar bu yöntemi tercih etmelidir. Bu yöntemde hem petek tesisatını etkileten pas ve kireçlenme, hem de peteklerde biriken çamur, balçık kalıntıları temizlenir. Altı ısınmayan petek sorunu peteklerde tıkanıklık olduğunda yaşanır. İlaç ve makineli temizlik sayesinde firmamız evinizde petek sökme takma işlemi yapılmadan hizmet vermektedir.

İlaçlı petek temizliği yapan ekiplerimiz banyo peteğinizi sökerek giriş çıkışlara yüksek devirli petek temizleme makinesini bağlar. Tesisatın içine verilen kimyasal ilaçla kireçlenme ve paslanma rahatça temizlenir. Bu işlem yaklaşık 1,5 saat sürer. Tesisattaki kireç kalıntıları bu sürede tamamen temizlenir. Hem petekleriniz evinizi daha kolay ısıtmaya başlar, hem de kombiniz zorlanmadığı için ömrü uzun olur. İlaçlı tesisat temizliği banyo peteğinden yapılarak, kombinin en uzağında bulunan petek bile temizlenmiş olur. Bu sayede doğalgaz faturalarınızda da tasarruf etmiş olursunuz.

ANKARA SU TESİSAT

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.