Posted by mrtplvc - 14 Temmuz 2020 - Tıkanıklık - No Comments

MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER AÇMA

Evde en istenmeyen su tesisat arızası hangisidir diye sorsalar herhalde birinci sırada tuvalet tıkanıklığı yer alır. Hem pis kokular yayılır ev içerisine hem de ertelemeye gelmez. Sorun bir an önce giderilmelidir. Acaba Çubuk’ta tıkalı gider açma kimin işidir diye sorarsanız tabiki de Murat Tesisatın deriz. Çünkü bu alanda uzun yıllardır hizmet yürüten Murat Tesisat, son sistem cihazlarla tıkalı gider açma işi ile uğraşıyor. Uzman ekibi ile sizlere en iyi hizmeti sunuyor. Kullandığı makinalar sayesinde evinizde ya da işyerinizde kırmadan dökmeden kısa bir sürede pis su gider borularını açıyor. Uygun fiyat garantisi ile Çubuk’ta sizlere güvenin tek adresi olmaya devam ediyor.

LAVABO TIKANIKLIK AÇMA

Alaturka ya da alafranga tuvaletlerinizin tıkanıklığı sık sık tekrarlıyorsa yapmanız gereken Murat Tesisata haber vermek. Bu tür sorunlar zamanında çözülmezse ev sahibine stres olamaya başlar. Ve sanki dünyanın tek derdi bu imiş gibi algılanır. Oysa ki Murat Tesisat tıkalı gider açma konusunda yeteri kadar bilgi ve donanıma sahip. Bunu anlamanız için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Kanalizasyon tıkanıklık açma Çubuk’ta Murat Tesisatın uzmanlık alanına girmektedir. Site ve apartman olarak kanalizasyon gideriniz tıkanıyorsa sizlere en deneyimli ustalarımız ile geliyoruz.  Ekibimiz kısa bir sürede kameralı cihazları ile tıkalı bölgeyi tespit ediyor. Tıkalı alanı kısa bir sürede açıyor.

TIKALI TUVALET GİDERİ AÇMA

Mutfak ve banyo giderleriniz sıradan gider açıcılarla açılmıyorsa uzman ellerden yardım alma vakti gelmiş demektir. Özellikle banyoda katı sabun artıkları, saç kılı ve diğer katı cisimler giderinizin çok çabuk tıkanmasına neden olur. Mutfakta da en çok donmuş yağ atıkları giderinizin tıkanmasına sebep olur. Evye lavabo gider açma Murat Tesisatın işidir. Tesisatınız hiçbir yerine zarar vermeden yaptığımız bu tıkanıklık açma işlemi sayesinde kısa bir sürede bu sorunlarınızdan kurtuluyorsunuz. Çubuk ilçesinde günün her saatinde randevu alabilir ve usta çağırabilirsiniz.

Ankara’da bir marka olan Murat Tesisat, tıkalı gider açma konusunda siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti götürmeye devam ediyor. Bu sayede müşterilerinden aldığı destek ile kalitesini daha ilerilere taşımak için elinden gelen gayreti sarf ediyor.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.