Posted by mrtplvc - 23 Nisan 2015 - Bölge Su Tesisatı - 6 Comments

Pursaklar Su Tesisatçısı

 

Pursaklar Su Tesisatçısı servis ve Pursaklat Kırmadan cihazla su kaçağı bulma servis aracımız klozet montajı, klozet iç takım değişimi, klozet şamandırası değişimi, klozet rezervuarı montajı lavabo montajı, batarya montajı gibi işlemlerde sizlere hizmet vermektedir.

Su tesisatçısı sektörü artık profesyonel olarak çalışmaktadır. Tamir ve arıza tespitlerini hiç bir yeri kırmaya gerek kalmadan hallede bilmektedir. Kullanılmakta olan Termal Kamera ve cihazlar ile en zorlu su kaçağı ve sızıntıları bile kırmadan tespit edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Ankara Su Tesisatçısı

Pursaklar Kombi Petek Temizliği Ankara

Pursaklar Petek Temizleme servisi, kışları oldukça soğuk olan ve bu sebepten yoğunlaşan Petek Temizliği talebini karşılamak  için Pursaklar Petek Temizleme Servisini hizmetinize sunmuştur. Sizlere hızlı ve çözüm sonuçlu hizmet vere bilmemiz için bizi arayın. Kombi peteklerinin altı ısınmıyor ise, ya da bazı petekler hiç ısınmıyor ise kombi peteklerini temizletin. Kışa daha avantajlı girmeniz için bizi aramanız yeterli.

Petek temizliği için sebepler;

– Yatak odasının peteği ısınmıyor. (Genelde Kombiye en uzak petektir.)

-Evimde hiç ısınmayan petek var.

– Peteklerin alt kısmı ısınmıyor.

– Yüksek derecelerde bile ısınamıyorum.

-Kombi filtresi çok sık tıkanıyor.

-Petek tahliye borusundan kahverengi çamurumsu su akıyor.

10924607_874728795913163_406346129986910117_o

Pursaklar Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Pursaklar Su Kaçak bulma servisi Ev yada iş yerlerinde oluşan su kaçakları, su damlaması, su sızması gibi sorunları Termal Kamera ve Dinleme cihazları ile teknolojiden faydalanarak kırmadan yer tespiti yapıyoruz.

Eviniz de en az hasar ile sadece su kaçağının olduğu alanda kırım yaparak tamirat işlemimizi yapıyoruz.

Pursaklar Su Kaçak Servisi, su kaçağında uzman ve deneyimli ekip ve teknik ekipman ile mobil araç servisi sayesinde size en yakın hizmet mesafesindedir.

Pursaklar Termal Kamera

Pursaklar Termal Kamera

Pursaklar Tıkalı Gider Açma Servisi

Pursaklar Tıkalı Gider Kanal Açma Servisi, lavabo, mutfak, banyo, tuvalet giderlerinde oluşan tıkanmaları Robot Makineler vasıtası ile kırmadan açar. Mutfak, tuvalet, klozet, lavabo taşması, pis atık su gider açma işlemlerini kolayca yapmaktadır. Sizlere 7/24 tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız.

Pursaklar Kanal Açma Servisi

Klozet Tamircisi Su Tesisatçısı

 

Klozet ile ilgili yaşadığınız arızalarda ve diğer sorunlarda Pursaklar klozet tamircisi olarak servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Deneyimli ustalarımızla, modern cihaz ve aletlerle, güncel yöntemlerle klozet tamiri yapıyoruz. Klozet musluğu arızaları için, iç takım değişimi gibi ihtiyaçlarınızda işinin ehli ustalarımız size yardımcı olsun. Ayrıca klozetten su sızıyor, klozet dolmuyor gibi sorunlar yaşıyorsanız, ustalarımız bunun sebebini en kısa sürede bulacaktır. Gereken tamir işlerini yaparak, klozeti sorunsuzca kullanmanıza yardımcı olacaklar. Pursaklar tesisatçısı olarak klozet tamirinde müşterilerimizi mağdur etmeden en iyi hizmeti veriyoruz. En uygun fiyat politikası ve en kaliteli hizmet koşullarıyla yardımcı oluyoruz. Klozet takımı ve klozet ile alakalı her sorunda servisimizden usta çağırabilirsiniz.

Gömme Rezervuar İç Takım Montaj ve Tamiri Pursaklar

 

Klozet İç Takım Tamiri, ve değişimi için Klozet tamir ustalarımız dan ve parça temin etme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  • Vitra Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Geberit Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Creavit Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Kale Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Slim Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Japar Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri
  • Vissam Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri

Pursaklar Mahallelerine Su Tesisatçısı Hizmeti

• Ayyıldız Mahallesi
• Cumhuriyet Mahallesi
• Fatih Mahallesi
• Gümüşoluk Mahallesi
• Osmangazi Mahallesi
• Pursaklar Mahallesi
• Yunusemre Mahallesi