Posted by mrtplvc - 29 Mayıs 2019 - Tıkanıklık - No Comments

KIRMADAN ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA ÇANKAYA

 

Bizler Murat Tesisat olarak Ankara Çankaya gider tıkanıklık açma konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Çankaya ilçesinde aradığınız her türlü sıhhi tesisat işlerinizi güvenle bizlere yaptırabilirsiniz. Eski binalarda sıkça karşılaşılan gider tıkanıklığı, sizleri rahatsız etmesin.

 

Çankaya’da tıkalı gider açma ustası mı arıyorsunuz? Tam adresindesiniz. Murat Tesisat kurumsal yapısıyla işinde uzman personeliyle yaklaşık 10 yıldır bu sektörde hizmet veriyor. Banyo ve lavabo giderlerini son sistem cihazlarımızla açıyoruz. Çankaya’da aradığınız kaliteli bir firma ise kesinlikle bizleri tercih etmelisiniz. Taşan rögar giderleri, WC giderleri, banyo giderleri tek başına içinden çıkacağınız bir durum değildir. İşi uzmanına bırakın, Çankaya su tesisatçısı nı arayı ve arkanıza yaslanın ve bizi izleyin.

MUTFAK LAVABO GİDERİ TIKANDI KIRMADAN NASIL AÇILIR ?

Su tesisat işleri eğer uzman ellere bırakılmazsa sizlere daha büyük masraflara yol açabilir. Çankaya tıkanıklık açma konusunda garantili iş yapıyoruz. Açamadığımız giderden ücret talep etmiyoruz. Servis ücretimiz alıp gerekli bilgilendirmelerimizi yapıyoruz. Ama şu zamana kadar açamadığımız tıkalı gider bulunmadığını söylemek isteriz. Garantili iş anlayışıyla ve güler yüzlü personeliyle sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Ankara’nın her noktasına kesintisiz hizmet sunuyoruz. Çankaya da gider tıkanıklığını sorunsuz ve ekstra masraf çıkarmadan itinayla açıyoruz. Robot makine ile tıkanıklık açma işi bizim işimiz.

ROBOTLA TUVALET TIKANIKLIĞI AÇAN USTA

Binanızda tıkalı gider haricinde su kaçağı mı var?  Murat Tesisat ister temiz su kaçağı olsun isterse de kirli su kaçağı olsun itinayla yapıyoruz. Temiz su kaçağını bulmak hiç te zor değil bizim için. İşinde uzman personelimiz akustik dinleme cihazı ve termal kamera yardımıyla su kaçağını tespit ediyoruz. Müşterinin talebi doğrultusunda kırım işini yapıyor, su kaçağını onarıyoruz. Çankaya termal kamera ile su kaçağı tespiti bizden sorulur.

!!! KANALİZASYON BORUSU TIKANDI ACİL YARDIM !!!

Gün geçtikçe sıhhi tesisat alanında kendimizi yeniliyoruz. Teknoloji ilerledikçe bizler de ona ayak uydurmaya çalışıyoruz. Çankaya’da kurumsal firma olma yolunda tüm hızımızla ve tüm gayretimizle çalışıyoruz. Gelin sizler de bu başarılarımıza ortak olun. Bu tür tesisat arızlarında bizleri arayın. Çankaya’da son sistem cihazlarımızla yapmış olduğumuz gider tıkanıklık açma işlemini sosyal medyadan Murat Tesisat olarak bizleri takip ederek videolarımızın altına yorum yapabilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.