Posted by mrtplvc - 8 Mart 2019 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Ayvalı

 

Su kaçağı tespitinde çeşitli cihazlar kullanılır. Tesisattaki boru hattında meydana gelen kaçaklar için kullanılan özel yöntemler ve cihazlar vardır. Temiz su hattındaki kaçaklar için farklı, kalorifer hattındaki kaçaklar için ayrı cihazlardan yararlanılır. Sıcak suyun dolaştığı borularda oluşan kaçaklar için en iyi çözüm termal kamera kullanmaktır. Termal Kameralı Su Tesisatçısı Ayvalı firmamız sıcak su tesisatındaki kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir. Deneyimli ustalarımızla müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Su kaçağı nedeniyle yaşadığınız sıkıntılara son veriyoruz. Bunu yaparken evinize herhangi bir zarar vermeden çalışıyor ve su kaçak tespiti yapıyoruz.

Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta

 

Tesisat borularının ek yerlerindeki contaların aşınması, boruların delinmesi, kırılması gibi pek çok etken su kaçağına neden olabilir. Temiz su boruları dışında kalorifer tesisatının borularında da kaçak olabilir. Bu kaçakların kırmadan tespit edilmesi için Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta çağırmanız şarttır. Kaçak tespiti sırasında cihaz kullanan tesisatçılardan hizmet almalısınız. Duvarların arkasında, zeminde, fayans arkalarında gizlenen boruları kaçak var mı diye araştırmak normalde kolay olmaz. Kırmadan su kaçağı tespiti için cihaz kullanmak gerekir. Kalorifer tesisatının borularındaki kaçaklar içinde cihaz kullanılırsa çok kolay şekilde tespit yapılabilir. Ayrıca kaçak olan boruları onarmak ta kolay olur. Tesisatçınızdan ısrarla cihazla tespit yapmasını istemelisiniz.

TIKALI KANAL AÇMA

Kameralı Kaçak Tespit Ustası

 

Kombinizin suyu devamlı eksiliyorsa, sıkça su basmak zorunda kalıyorsanız Kameralı Kaçak Tespit Ustası çağırmanız gerekir. Sıcak su hattının geçtiği borularda kaçak tespiti yapabilmek için kameralı cihaz kullanılması gerekmektedir. Başka türlü etrafı kırmak gerekir. Bu oldukça meşakkatli ve masraflı bir iştir. Evinizde bir sürü tadilat yapmak zorunda kalırsınız. Termal kamera ile yapılan kaçak tespitinde etrafı kırmaya gerek kalmaz. Kamera suyun sızıntı yaptığı yeri kesin şekilde gösterir. Ustalarımız akustik dinleme cihazı ile bunun kontrolünü de yaparlar. Tespit aşamasından sonra kaçak olan boruları tamir eden ustalarımız evinizi buldukları gibi bırakırlar. Bu yöntemle hem zamandan kazanır hem de masrafınız azalır. Kaçak tespiti için başka bir yöntemi tercih etmemelisiniz.

KEÇİÖREN SU TESİSATÇISI

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.