Posted by mrtplvc - 3 Mayıs 2015 - Tıkanıklık - No Comments

Tuvalet, Banyo, Mutfak, Lavabo Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Açma Makinesi

Tıkalı Açma Makinesi

Tuvalet ve Banyo gibi tıkanıklıklar insanları en çok rahatsız eden ve bir an önce çözülmesi gereken bir sorundur. Bu gibi tıkanıklıklar  sizleri rahatsız ettiği gibi komşularınızı da en çok rahatsız edecek unsurdur. Banyo tuvalet lavabo gibi tıkanmış giderlerin açılması artık çok kolay.

Eyvah Tuvalet Tesisatı Tıkanmış Ne Yapmalıyım?

Evet tuvalet Banyo gibi tıkanıklıkları açmak Robot makineler ile artık çok kolay ve kırmadan açılmaktadır.

Değerli Müşteriler,

Gider tıkanmaları sadece evinizin kullanımına ait olan ve dikey kolonlara kadar evinizin atık suyunu taşıyan atık su giderlerinde olabileceği gibi, Ortak kullanım gideri olan Ana artık su gider hatlarında da olabilir. Bu gibi tıkanmaların nereden olabileceğini ancak siz kullanmadığınız halde üst komşularınızın kullandığı atık su sizin banyo tuvalet giderlerinden geri geliyor ise tıkanıklık ortak kullanım hattında demektir.  Ankara Tıkalı Gider Açma Servisimiz sizin yada Apartmanınızın ortak kullandığı Atık su borularında hangi tür tıkanma sebebi olursa olsun Tıkalı Gider Açma Makinesi sayesinde kolayca açar.

Tıkalı Gider Açma Makinesi Ankara

Tıkalı Gider Açma Makinesi Ankara

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.