Posted by mrtplvc - 19 Haziran 2015 - Su Kaçağı - 4 Comments

Eryaman Termal Kamera ve Cihazla Su Kaçağı Tespiti

 

Eryaman su kaçak tespit servisimiz her an sizlere profesyonel Görüntülü su kaçak tespit hizmeti sunabilmek  için hazır durumdadır. Mobil Hizmet Araçlarımız ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Binanızda, dairenizde, evinizde, iş yeriniz de oluşan su kaçağı, su damlaması, su patlaması gibi sorunların yer tespitini kırmadan termal kamera ve akustik dinleme cihazları gibi özel cihazlar ile bulmaktadır.

Su kaçakları tahminle bulunması zor ve teknolojik cihazlar olmadan yapılması maliyetli ve aşırı derecede iş gücü gerektiren arızalardır.

Su kaçağı nemlenme yada damlamanın olduğu kısımdan çok  daha farklı yerlerde de oluşabilmektedir. Bu sebeple cihazla Görüntülenerek yapılmayan su kaçak arızaları ev sahibine yüksek maliyet ve evde aşırı tahribata yol açmaktadır.

Eryaman Su Kaçak Bulan firma olarak sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunmamız için su kaçağı sorunları da bizi arayın.

Cihaz ve Kameralı Su Boru Patlaklarının Bulunması 

 

Su patlakları, su tesisat borularının çok ince delinmesi sonucu, ya da kaynaklarının iyi yapılmamasından dolayı suyun boru tesisatından dışarı sızmasını sağlar.

Duvar için de ki su patlakları, bulunması ve tespit edilmesi zor su arızalarıdır. Bu su kaçak arızaları Dinleme cihazı ve Termal kameralarla nokta olarak kırmadan bulunabilmektedir. Bu cihazlar ısıya duyarlı görüntüleme yaparak ve yüksek frekanslı dinleme cihazlar ile tespit edilmektedir. Eryaman Su Kaçak servisimiz termal kamera ve dinleme cihazları ile teknolojik ekipmanlardan faydalanarak nokta olarak su kaçak tespiti yapmaktadır.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

 

Su tesisatlarında sıkça görülen arızalardan biride su kaçaklarıdır. Özellikle sıva, fayans, duvar arkasında oluşan su kaçaklarının yerinin tahmin edilmesi çok zor arızalardır. Bu gibi arızalar Termal Kamera ve Su Kaçak Dinleme cihazı gibi teknolojik aletler kullanılmadan yapılmak istendiğinde ortaya daha büyük bir sorun çıkabilir. Çünkü kaçağın nereden olduğunu kesin olarak bilemeyen ve tahmine dayalı kırım yaparak su kaçağını bulmak isteyen su ustası gereksiz bir çok fayans ve duvarın kırılmasına sebep olacaktır. Su kaçakları, damlama ve sızıntı olarak yapının dışına çıkmış olduğu noktadan çok daha farklı bir bölgede bulunabilir. Bu sebepten ev yada iş yerleriniz de oluşan su kaçak arızalarını mutlaka Termal Kamera ve Su kaçak dinleme cihazı olan firmalara yaptırınız. Eryaman Su Tesisatçısı, Eryaman da Su Kaçak bulma işlemini Termal kamera ve Su kaçak dinleme cihazı ile Görüntülü ve dinlemeli aletlerle yapmaktadır.

Eryaman Su Kaçak Tespit Servisi olarak Su kaçak tespitinde uzman ustalar ile işimizi temiz yapan, teknik donanıma sahip personel ile sizlere hizmet sunmaktadır. Her türlü Su Tesisat işlerinde Eryaman Su Tesisatçısı olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Murat Sıhhi Tesisat / Eryaman Su Kaçak Bulma

Eryaman Su Kaçak Tespit

Eryaman Su Kaçak Tespit

4 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.