Posted by mrtplvc - 29 Mart 2016 - Su Kaçağı - 12 Comments

TERMAL KAMERALI CİHAZLA KIRMADAN SU KAÇAK TESPİTİ

Sincan bölgesinde tüm mahallelere hizmet vermekte olan Termal Kamera ile Görüntülü ve Cihazla kırmadan su kaçak bulma servisimiz, teknik ekip ve modern cihazlar ile sizlere hizmet vermektedir.

Sincan Termal Kamera İle Su Kaçak Bulma

Sincan Su Kaçak Bulma servisi olarak,  Ev yada iş yerlerinde oluşan su kaçağı, su sızdırma, su damlama, boru patlaması, aşırı su faturası ödeme gibi şikayetlerde tesisatınızı test cihazı ile kontrol ederek su kaçağı olup olmadığını tespit ediyoruz. Eğer tesisatta bir su kaçağı var ise Termal kamera ile görüntülü ve Akustik dinleme cihazları ile su kaçağının yerini nokta olarak kırmadan belirliyoruz. Daha sonra yerine göre işlem ve uygulama yaparak kaçağın tamirini yapıp sorunsuz bir şekilde size teslim ediyoruz. Yaptığımız her işin sonrasında oluşan sorunlar için müşterimize gerekli desteği sağlıyoruz.

Amacımız yapılan işi yaptıktan sonra da takip ederek müşteri memnuniyetini daha yükseğe çıkarmak. Sincan da Su Kaçak Bulan Firma telefonuna ihtiyacınız olduğun da bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçak Nasıl Oluşur ? 

 

Su tesisatların da, zaman zaman arızalar oluşmaktadır. Bu arızaların en başında su kaçakları gelmektedir. Ev ya da iş yerlerin de oluşan su kaçakları, yapılarda yıpranmaya, sıva ve boylarda kabarmaya, duvarlar da nemlenmeye, alt kat daireye su damlaması, su sızdırması gibi sorunlar ile ortaya çıkarlar.

Su Kaçak arızası, genel olarak sıva yada fayans arkasın da oluşur ve tespit edilim tamir edilmesi çok zor arızalardır. Su tesisat borusun da oluşan delik Termal Kamera gibi cihaz ve aletlerle kırmadan yer tespiti yapılmaktadır.

Termal Kamera ile Su Kaçak Nasıl Bulunur ?

 

Duvar, fayans, sıva altında oluşan su kaçakları, cihaz olmadan bulunması imkansız arızalardır. Bu gibi arızalar ancak yüksek görüntü piksele sahip Termal Kameralar ve Akustik su kaçak dinleme cihazı gibi teknolojik aletlerle tespit edilebilmektedir.

Termal Kamera su kaçağını ısı farkına göre renklendirerek görüntülemektedir. Bu gibi kaçak bulma yöntemine görüntülü kaçak tespit işlemi denmektedir.

Bir diğer yöntem ise, Akustik Su Kaçak dinleme cihazı ile kaçak tespiti yapmaktır. Bu cihazda sıva ve fayans altında ki kaçakları yüksek frekansı sayesinde dinleyerek bulabilmektedir.

Bu iki cihaz bir birini tamamlar niteliktedir. Su kaçak tespitinde Termal Kamera ve Dinleme cihazı ortak çalışan cihazdır. Bunlardan birisi olmadığı taktirde su kaçak tespiti tam olarak bulunamamaktadır.

Sincan Su Kaçak Tespit servisi, Termal kameralı usta ve dinleme cihazı ile, su kaçak arızalarını kırmadan bularak tamir etmektedir.

Su Borusu Delindi Nasıl Tamir Edilir?

 

Sıva altında ve fayans arkasından giden su tesisatlarının yeri tam olarak bilinmediğinden dolayı genel de süs eşyası için çakılan çivi, vida, dübel gibi malzemeler su borularına denk gelerek delmektedir. Bu sorunu en çok vestiyer ve tezgah dolabı montajı yapan mobilyacılar yaşamaktadır. Matkap, vida, çivi gibi malzeme ile delinen su borusunu tamir etmek için özel bir aparat vardır. Hiç bir yeri kırmadan bu özel kaynak aparatı ile su borusunu delinen delikten tamir edebiliyoruz.Murat Teknik Tesisat

Sincan Su Kaçak Tespiti

Sincan Su Kaçak Tespiti

Sincan Kaçak Tespit

Sincan Kaçak Tespit

 

Sincan Su Kaçak Bulma, Termal Kameralı Su Kaçak Bulma Sincan, Sincan Cihazla Su Kaçak Tespit, Su Kaçak Arıza Ustası Sincan, Sincan Kameralı Usta, Termal Kameralı Su Kaçak Ustası Sincan, Termal Kameralı Tesisatçı Sincan

Sincan Fatih Mahallesi Su Kaçak Bulma, Sincan Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Sincan On ikinci Cadde, Sincan Töreken, Sincan YeniKent Su Kaçak Tespit,

12 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.