Posted by mrtplvc - 5 Haziran 2017 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

Elvankent Su Tesisat Tamircisi

 

Elvankent Su Tesisatçısı, bölgeye hizmet veren servis araçlarımız ile en hızlı ve en kolay bir şekilde adresinize ulaşabilmektedir. Su tesisat arızalarında, musluk tamiri, musluk conta değişimi, klozet iç takım değişimi, klozet arıza ustası, batarya değişimi gibi acil tesisat sorunlarında bir telefon ile hizmetinizi adresinize getirmektedir. Elvankent Su Tesisatçı Ustalarımız En son teknolojik cihaz ve aletler ile profesyonel hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

 

Elvankent Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

 

Elvankent Su Tesisatçısı olarak Teknolojik cihaz ve aletleri hizmet alanımızda kullanarak işimizi profesyonel yapmaya çalışmaktayız. Elvankent Termal Kameralı Su Kaçak Tespit Servisimiz ile ev yada iş yerlerin de oluşan, Su Kaçak arızalarını kırmadan Nokta olarak tespit ediyoruz. Sıva veya Fayans altı su kaçaklarını, su sızıntılarını, su damlamasını, alt kat komşunuza damlayan su damlamalarını, üst komşunuzdan evinizin tavanına sızan su akıntılarını kırmadan Termal Kamera ve Dinleme Cihazları ile tespit ediyoruz.

Elvankent Robot Makineli Tıkalı Kanal Açma 

 

Elvankent Tıkalı Kanal açma servisimiz, Tıkalı Tuvalet açma, Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri açma, tıkalı banyo gideri açma gibi kanal açma işlemlerini Robot Makine ile kırmadan yapmaktadır.

Tuvalet tıkandı, Tuvalet taşıyor, Tuvalet suyu ileri gitmiyor, Mutfak lavabosu tıkandı taşıyor gibi arıza sorunlarında hemen Elvankent Tıkalı Kanal Açana ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Hiç bir yeri kırıp dökmeden gayet temiz ve hızlı bir şekilde işini yapan ve mevcut sorundan sizi kurtaran ustalarımız işinde en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Elvankent Kimyasallı Petek Temizliği

 

Kombi ve Petek tesisatında oluşan pas, kireç ve çamurumsu tortulaşma zamanla tıkanıklığa sebep olmaktadır. Petek tesisatında oluşan bu tıkanma ve kirli su zamanla devir daim pompası ve pislik tutucu filtreleri de tıkayarak tesisatta ki su devir daimini yavaşlatmaktadır. Bu teknik sorun kullanıcı tarafından altı ısınmayan etek sorunu, kombiye uzak noktadaki peteklerin ısınmaması, kombi derecesini açmanıza rağmen peteklerin yeterli ısınmaya ulaşmaması gibi sorunlar olarak görülmektedir. Ayrıca tıkanma sebebi ile su devir daimi zorlanmakta bu durum da kombi devir daim pompasının sıkışmasına sebep olmaktadır.

Elvankent Kimyasallı Petek Temizleme servisimiz Makine ve Kimyasal ile Kombi petek tesisatını tek noktadan temizleyerek petek tesisatı içerisinde oluşan pas kireç ve çamuru dışarı atmakta ve peteklerin daha verimle ısınmasını sağlamaktadır.

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.