Posted by mrtplvc - 27 Şubat 2018 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

Eryaman Su Tesisat Ustası

 

Su tesisat arızalarının onarım ve bakımı için, Eryaman bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ev yada iş yerleriniz de oluşan her türlü su tesisatı arıza ve tamirleri için ekiplerimiz mobil araçlar ile sizlere en hızlı hizmeti sumayı hedeflemektedir.

Eryaman da Su Tesisat ustası olarak verdiğimiz hizmet kapsamın da, su borusu arızaları, su saati değişimi, eski demir boru tesisat değişimi ve yenileme, musluk arızaları, musluk kırıldı, batarya değişimi, klozet tamiri, iç takım değişimi gibi tamir işlemleri ve aynı zaman da Teknik tesisat alanın da, Termal kameralı su kaçak tespiti, Kırmadan robot makineli tıkalı kanal açma işlemi, kimyasal ile petek tesisat temizleme, kamare ile kanal ve logar görüntüleme, kayıp olan, beton ve toprak altın da kalmış logar kapağı tespiti gibi uygulamalarda bulunmaktadır.

 

Eryaman Su Tesisatçısı, alanın da uzman, en iyi personel ve ekipman ile hizmet sunan, yapmış olduğu işlere geri hizmeti sağlaya bilen güçlü bir firmadır. Eryaman su tesisatçısı, Murat Tesisat kuruluşudur ve güvencesindedir. Ankara’nın 10 bölgesinde ayrı ayrı hizmet sunma kapasitesine sahip olan Murat Tesisat, Eryaman da da Su Tesisatçısı Usta hizmetini sunmaktadır.

Tıkanıklık Açan Tesisatçı Usta

 

Tıkalı Lavabo, mutfak tezgahı, tuvalet gibi alanların açılması için hiç bir yeri kırdırmanıza gerek yok. Artık Robot Makinelerle tıkanmış pis su boru hatlarını kırmadan kolayca açıyoruz. Robot makineler yay ve halat sistemi sayesinde pimaş boru içerisinde ileri kısımlara ilerleyerek yabancı cisim, yağ, yad yemek atıklarını parçalayarak tıkalı gider hattının açılmasını sağlamaktadır. Robot makineler en küçük boru dönemeçlerini esnek yapısı sayesin de kolayca ve boruya zarar vermeden tıkanmayı açmaktadır. Eryaman Su Tesisat Ustalarımız tıkalı gider açma işlemlerini son derece profesyonel bir şekilde evinize zarar vermeden yapmaktadır.

 

ERYAMAN SU TESİSATÇISI

ERYAMAN TERMAL KAMERA İLE GÖRÜNTÜLÜ SU KAÇAK BULMA

ERYAMAN MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER KANAL AÇMA

ERYAMAN MAKİNE İLE KİMYASALLI PETEK TEMİZLİĞİ

 

Eryaman Su Tesisatçısı Yol Tarifi

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.